Sonata Veršelienė: „Iš darbo išeinu labai rami“

Anykščiuose pastaraisiais metais buvo gana daug svarbių rajonui asmenų išėjimo iš darbo savo noru atvejų. Tai ir ligoninės direktorius Audrius Vasiliauskas, turizmo specialistė Kristina Beinorytė, kultūrininkė Audronė Pajarskienė ir kiti. Iš darbo taip pat savo noru išeina ir VšĮ „Sveikatos oazė“ direktorė Sonata Veršelienė. Apie tai, kas paskatino žengti tokį žingsnį, kalbamės su S.Veršeliene.

– Ar tai buvo spontaniškas sprendimas?

 – Visus gyvenimo sprendimus priimu labai gerai apgalvojusi ir pasitarusi su šeima. Viešajai įstaigai „Sveikatos oazė“ ir baseinui „Bangenis“ vadovavau 13 metų. Sprendimas išeiti iš mylimo darbo buvo labai atsakingas, apgalvotas ir, manyčiau,  drąsus.

-Ar turėjo įtakos triukšmingas rajono tarybos sprendimas atlikti  VšĮ „Sveikatos oazė“ auditą?

– Meluočiau, jei sakyčiau, kad tokiam žingsniui įtakos neturėjo rajono vadovų požiūris į viešąsias įstaigas, konstruktyvaus darbo nebuvimas, nepagrįsti ir neatsakingi vieši pareiškimai apie finansinę įstaigos ateitį, atlikti patikrinimai, auditai ir bendra, tikrai nemotyvuojanti, rajono vadovų pozicija mano asmeniui.  Kadangi jau  senokai esu deklaravusi pasiryžimą siekti Anykščių rajono mero posto ir dalyvauti savivaldybės tarybos rinkimuose,  tokia situacija pagreitino mano apsisprendimą išeiti, nes supratau, kad įstaiga negali būti mano pasirinkimų įkaite.

-Deklaruojate, kad pagrindinis pasitraukimo motyvas yra ėjimas į politikos lauką…

– Turiu didelę darbo patirtį sveikatos priežiūros, socialinėje, sveikatinimo, turizmo, verslo administravimo, tarpinstitucinio bendradarbiavimo srityse. Esu komandos žmogus, lyderis, nebijau rizikuoti ir prisiimti atsakomybių, problemas sprendžiu čia ir dabar. Manau, kad atėjo mano metas daugiau padaryti Anykščiams.

Žmonės manęs teiraujasi, ar buvo būtina dėl rinkimų palikti darbą. Negaliu pasakyti, kiek ir kurį paros laiką rinkiminei kampanijai skiria kiti kandidatai, tačiau aš manau, kad dirbant pilną darbo dieną, suderinti tiesioginį darbą ir ruošimąsi rinkimas, yra nerealu. Rinkimuose dalyvauju pirmą kartą, todėl į tai žiūriu labai rimtai ir atsakingai.  Rinkimai man taip pat yra darbas – tai nuolatinis bendravimas su žmonėmis, specialistais, įtemptas laikas vertinant Anykščių rajono situaciją ir dėliojant sėkmės perspektyvas. 

-O gal tai bėgimas nuo atsakomybės, kai įstaigai sunku?

-Iš darbo baseine išeinu labai rami, nes įstaiga yra pradėjusi ir sėkmingai startuoja jubiliejinį, 30 sezoną, yra moki, energetinė krizė stabilizavosi, nėra įsiskolinimų (išskyrus atidėtus mokesčius, kuriuos sėkmingai mokame), taip pat artimiausiu metu sudarysime grafiką dėl kapitalo gražinimo savivaldybei.

Ko labiausiai pasigesiu? Esu komandos žmogus, todėl baseine pavyko suburti nuostabų kolektyvą, kuris man tapo kaip antra šeima. Tokios profesionalios, atsidavusios savo darbui komandos, tikrai labai trūks, tačiau sau nuolat kartoju, kad aš nieko nepalieku. Gruodžio 2 diena yra paskutinė mano darbo diena baseine, bet tikrai ne Anykščių rajone.

(Visą pokalbį, kuriame aptariamos baseino galimybės ir grėsmės, pasakojama apie pabėgusius koncesija besidomėjusius verslininkus rytoj radijo stotyje „Nykščiai FM“ laidoje „Anykščių laikas“).

Linas Bitvinskas

9 komentarai

 1. pensininkė Onutė

  būk matoma gerbiamoji kandidatė į merus nuo valstiečių-demokratų „vardan valdžios“ , kurie taip esamus, užsiaugintus įsiskolinimus Sodrai ir biudžetui politiškai nurašo ir nelaiko savo skola. Tai, atleiskite, iš ko pensininkams pensijas valstybės institucija gali normalias mokėti, kai Sodrai uždirbtų mokesčių įstaigos dirbantieji nėra sumokėję? Taip ir velkamės skurdo politikoje, niekam nereikalingi, kurie nesame išrinktieji ir negalime pasinaudoti valdžios padėtimi Seime ar savivaldybėje.
  Nesolidu…

 2. O ,tamsta, ar i Darbo užimtumo tarnyba isiliesite?

 3. Tabu ,apie sia persona

 4. Balsuosiu už Sonata,kviečiu ir JUS …

 5. Anykštėnas

  Manau,Sonata geriausia merė Anykščiams…

 6. Manau, Tubis meras, o ji pavaduotoja būtų super komanda. Gališanka administracijos vadovas, o Blazarėnas arba Baura pavaduotojas ir rajonas atsitiestų po nevykėlių valdymo.

 7. Jei su Laisvųjų narkomanu partija eis tai keliai atviri, parems visas Landsgrybių klanas.

 8. Barbė - devyndarbė

  Idomu kaip Obelevičius visus savo darbus gali suderinti ? .? uztenka 24 val ? Kada miega ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.