Sieks panaudoti tarptautinę patirtį

Anykščių menų inkubatorius – Menų studija vykdo ne tik nacionalinius, bet ir tarptautinius projektus. Menų inkubatoriaus projektų vadovė Lina Rimkienė sakė, kad toks bendradarbiavimas padeda išryškinti stipriąsias ir silpnąsias mūsų sritis.

„Šiuo metu vykdome du projektus su latviais. Kiek teko bendrauti su projektų dalyviais, susidarė įspūdis, kad latviai, dar matyt, nuo anų laikų, labiau linkę į tikslumą, linkę labiau puoselėti tradicinius amatus, o mūsų menininkai laisvesni savo paieškose“, – pastebėjimais dalinosi L. Rimkienė. Be to, pasak jos, latviai ir estai pirmenybę atiduoda verslo inkubatoriams, kuriuose kuriasi verslo įmonės.  „Jie rūpinasi įmonių reklama, marketingu. Meno inkubatorius, man atrodo, yra tik Rygoje“, – pasakojo L. Rimkienė.
Pasak projektų vadovės, nepaisant skirtumų, bendradarbiauti yra įdomu ir naudinga.     „Jei kas nors iš anykštėnų domisi tarptautiniais projektais, gali kreiptis į mus ir mes mielai patarsime“, – kad tarptautinę patirtį sieks maksimaliai panaudoti ne tik menų inkubatoriaus interesams, bet ir Anykščių kraštui, sakė  L. Rimkienė.
Linas BITVINSKAS

4 komentarai

  1. Šaunuoliai Anykščių menų inkubatorius – garsinate Anykščius, esate pažangos pavyzdys visam regionui.

  2. Klausimas

    Ar meno inkubatorius išsilaiko iš savo veiklos?

  3. kokios pajamos ir kas islaiko si inkubatoriu

  4. Mūsų meno inkubatoriaus pavydi ir didesni miestai, veikla, skonis ir rezidentai tikrai garsina mūsų miestą. Pagarba direktorei Perevičienei už surinktą komandą ir darbą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.