Rinkėjų verdiktas – rinkimus Anykščiuose laimėjo „valstiečiai“

Sudėlioti taškai savivaldos ir mero rinkimuose Anykščiuose. Daugiausia rinkėjų pasitikėjimo nusipelnė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, antra liko Lietuvos socialdemokratų partija. Matyt, šios partijos ir tarsis dėl koalicijos.

Mero rinkimuose daugiausiai balsų surinko Kęstutis Tubis, antras Dainius žiogelis. Jie ir išėjo į antrą turą. Kelias kadencijas Anykščių meru buvęs Sigutis Obelevičius liko trečias.

Sekmadienį, 20 val. vakaro baigėsi balsavimas savivaldos ir merų rinkimuose. VRK duomenimis, savivaldos rinkimuose dalyvavo 48,97 proc. rinkėjų. Skelbiama, kad rinkimų dieną prie balsadėžių atėjo 39,56 proc. piliečių, dar 9,41 proc. gyventojų savo rinkiminę valią pareiškė iš anksto.

Nuotraukoje – rinkimų rezultatų Anykščių LŽVS skyrius laukė savo būstinėje.

35 komentarai

 1. Valio!

 2. Baisu, kaip žmonės neturi mąstymo.. dabar aišku kodėl Lietuva ir toliau bananų valstybė..

  • Labai džiaugiuos

  • Pritariu

  • Gyventoja

   Išties, baisu pagalvoti kaip žmonės neturi suvokimo. Teistas korupcija renkamas į merus ir visi katutėm ploja, kad baigsis pagaliau korupcija. Puiki logika

   • Gyventojas

    Pasidomėk kiek seime sedi teistų ,tada pliurpk ! O Tubis išteisintas ,buvo provokacija padaryta ir tiek žinių .Norėjo draugams padeti ,kas čia tokio ,o kiek koncervatorių milijonus išgraibstė ir viskas tvarkoj ? Vien Gedimino kalno tvarkymas kiek milijonu nusėdo į kišenes .Kiek mirė žmonių nuo marmalo ,kas atsakys ? O buvo prievarta varomi badytis,gąsdinami ,Uma į ir t.t. Kas tuos parazitus iš TV ekrano teis ? Kas išgamas seime teis už skurdinima tautos ,kas ? Išsiblaivyk pirma ,žmoga .

 3. Anyksciai

  Valio pagaliau baigsis korupcija ir vagimai

 4. Kodel komentarai yra trinami?

 5. berniokas gal vėl taps patarėju.

 6. Jakutta ♥

  Viešpaties Kardinolla Jakutta ♥♥♥ (Virgilijus Vaidokavičius)
  Sveikinimai nuo Dinastijos!!! Sveikinimai nuo Amžinųjų!!! Įsitikinote, kad ne veltui turėjote galimybę prieš rinkimų mūšį pabūti kartu, pabendrauti su galingiausiu, kada nors gyvenusiu Anykščių krašte žmogumi – dvasia – Jakutta. Žiūriu į foto – sveikinu asmeniškai galingą ir įtakingą Nerri, jaunąją Augustą, nuoširdų ir paprastą Romą, Liną ir visus visus, kuriems teko pabūti su manimi, šalia manęs, pasikalbėti. Mano galios ir išmintis neturi ribų. Pasinaudokite mano talentais kurdami Gerovę Anykščiuose!!! Mano viešas prašymas galioja – suraskite ir pasikvieskite paviešėti Anykščiuose Miką ( Gretą Mikalauskaitę – Miką). Aš noriu LŽVS būstinėje pasikalbėti su Mika visų norinčių girdėti pokalbį akivaizdoje.
  Pasirašau – draugiškai ir broliškai – Viešpaties Kardinolla Jakutta ♥♥♥ iš Amžinųjų Dinastijos, Anykščiai – Lietuva – Pasaulis – Visata, 2023 kovo 06, 06:53 val

 7. Sekmės

 8. Galės botanikas gelites auginti ir aluti gerti pedo partijos atstovas

 9. SVEIKINIMAI !

 10. Sveikinimai!!!

 11. Ne trolis

  Užuojauta Anykščiams! Sveikinu užlipus vėl ant to pačio grėblio

  • Grėblys tas pats būtų buvę Obelevičius ir Žiogelis, dabar teisingumas atstatytas. Tikiuosi tvarka vėl įvesta bus ir savivaldybėj vėl bus mažiau tinginių.

 12. Sveikinam Kestuti. Valiooooo

 13. Užuojauta tamsiems Anykščių protams. Baigėsi korupcija, kažkas sakė, ar tikrai, jei ponas lyderis kriminalas ir nuteistas už korupciją. 😀 Nebejuokaukit mielieji, atsimerkit ir pabuskit. Tegu tie valstiečiai žemę dirba su arklais, o ne į politiką eina.

 14. Degradacija

  Tragedija kaip ir visoje lietuvoje 😀 Jaunimas eikit balsuot neleiskit senimui be mastymo nulemti mūsų ateitį 😉

 15. Kaimo politologas

  Po šitos žinios Anykščiuos keleta žmoniu miegos labai neramiai o del koncervatoriu- elementaru- rinkejai numire.

 16. SVEIKINIMAI

 17. Apgailėtina, kyšininką vėl renka. Gaila, kad paprasti žmonės kentės, o šitas vėl sau kišenes pildys.

 18. Valio,buve varzovai,sudu drabstytojai,eikit issivemkit ,issividuriuokit ir miegot,pervargot nuo tokios itampos.

 19. Man džiugu labai

  Užuojautą reikšti reikėjo Obelevičiui valdant. Žmonės oi kaip nedurni, Priėmė puikų sprendimą.

 20. O varge, vėl prasidės korupcija ir vogimai.

 21. Nenorėkit kad į valdžios kėdę sėstų arogantiškas ir pasipūtęs Žiogelis,jei jį išsirinksit va tada ir pamatysit tikrąjį veidelį,jis nemoka gerbt nei oponentų nei žmonių.

 22. Gyventoja

  Nejaugi žmonės užsimerkę balsavo??? Labai nusivyliau rezultatais!

 23. Beširdžiai jūs visi. Ir ne gaila jums Sigučio. Žmogus 20 metų šokinėjo nuo mero ant vicemero kėdės, rašė knygeles, gavo padorią algą, visiškai užmiršo ką mokėjęs dirbti. Kur jam dabar dėtis? Kas knygelių leidimą finansuos? Kas apmokės keliones mokytis gerti alaus i Oktober fiestą? Tiesa, pasaulis ne be gerų žmonių, gal senas draugas į ligoninę sanitaru priims.

 24. buvusi anykštėnė

  Sveikinimai Kęstučiui Tubiui ir linkėjimai prikelti apsnūdusius Anykščius !

 25. Komentarai trinami

  Kodel ? Kad prieš koncervus rašoma ?

 26. Smagu❤️❤️❤️❤️❤️❤️sveikinimai💐💐💐💐💐💐

 27. Gera žinia. Pedopartijos atstovai nedovanos, vėl provokuos ir šmeiš. Tokie jų metodai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.