Rajono moksleiviai dalyvaus vasaros dienos stovyklose

Prakalbus apie rajono savivaldybės vykdomus  projektus, kurie galbūt ne visi tikslingi, reikėtų paminėti savivaldybės lėšomis finansuojamus projektus, susijusius su moksleivių užimtumu. Vasaros dienos stovyklos vyksta bene visose rajono mokymo įstaigose, kurias iš rajono biudžeto finansuoja savivaldybė.

Skambių žodžių  apie vaikų socializaciją ir jos svarbą valstybės bei visuomenės dabarčiai ir ateičiai apstu. Kaip ir kvietimų į vasaros stovyklas, organizuojamas Lietuvoje bei užsienyje, kuriose vaikų ir jaunuolių laukia smagūs nuotykiai, įdomūs renginiai, aktyvus laisvalaikis, nauji draugai. Telieka tik išsirinkti viliojantį pasiūlymą, plačiai atverti pinigines ir išleisti vaikus stovyklauti. Tačiau toli gražu ne kiekvienos šeimos biudžete yra numatyta tokia eilutė. Tie vaikai, kurių tėvai neturi galimybės mokėti už atžalų stovyklas, gali lesti vaikus į tas stovyklas, kurias finansuoja rajono savivaldybė.

Viešintų pagrindinėje mokykloje-daugiafunkciame centre  moksleiviai gali „pasivaikščioti“ rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto keliais, Traupio pagrindinės mokyklos mokiniai mokosi gamtoje ir iš gamtos.  Kavarsko pagrindinėje mokykloje – daugiafunkciame centre vyksta  dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Kelionių lagaminas“, Antano Baranausko  pagrindinės mokyklos  moksleiviai dalyvauja vasaros stovykloje „Tikėjimas“, o Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija savo stovyklą pavadino „Vasarokime kartu“. Debeikių pagrindinė mokykla mokinius kviečia pažinti Baltijos jūrą, Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazistai renkasi į stovyklą „Lekiam“.

VšĮ „Sveikatos oazė“ kviečia jaunuosius anykštėnus apsilankyti vaikų vasaros dieninėje stovykloje „Vasaros akademija „Bangenis“,  VšĮ „Auto Moto group“ organizuoja stovyklą „Sveika gyvensena – tvirtos valstybės pamatai“, o „Gelbėkit vaikus“ Raguvėlės vaikų dienos centras kviečia stovyklautojus į stovyklą „Avilys – 11”.

Rajono moksleiviams vasaros metu bus kuo užsiimti, belieka tikėtis, kad dieninių vasaros stovyklų metu gautas žinias jie tikslingai panaudos mokymo proceso metu.

Dalina RUPINSKIENĖ

2 komentarai

  1. Kada vyks stovykla Traupio mokykloje, ar galima sudalyvauti kitos mokyklos mokiniams

  2. jau visos stovyklos baigėsi. Mokiniai ir mokytojai atostogauja!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.