Vasario 8 d. 18.00 val. Anykščių kultūros centre

Mes – Lietuva! Gala koncertas

Ansamblis „Lietuva“ pristato naujausio repertuaro geriausių kūrinių gala koncertą „Mes – Lietuva!“. Šokio ir muzikos programa žada ne tik pakilią nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš šiuolaikinio, atsinaujinusio ir įvairiapusiško ansamblio repertuaro. Gražiausius pasirodymus dovanos ansamblio „Lietuva“ choras, šokių grupė ir nacionalinių instrumentų orkestras, o prie atlikėjų prisijungs bei charizmatiškų spalvų įneš kviestinis aktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas.

Muzikinis vakaras nustebins tiek ilgamečius gerbėjus, tiek vertinančius kūrybinius ansamblio eksperimentus. Nuo tautinio žanro, baltiškų motyvų ir dainuojamosios poezijos kūrinių iki šiuolaikinės muzikos ar net elegancija dvelkiančios klasikos – žiūrovai mėgausis skoningu muzikinių žanrų ir stilių pasirinkimu. Net išrankiausieji kitu žvilgsniu pažvelgs į ansamblį, kuris kaip niekad veržlus, nuolat kintantis, bet kartu puoselėjantis mūsų gyvą istoriją ir vertybes.

Gala koncertas „Mes – Lietuva!“ apjungs mus visus – programa sava, atpažįstama ir įkvepianti didžiuotis lietuvių autorių kūryba bei unikaliu tautinių instrumentų skambesiu. Dalis pasirodymų primins tokius ansamblio „Lietuva“ projektus kaip koliažinė opera „Mažvydas“, misterijos „Dievai ir žmonės“ ir „Perkūnas“, programa su bardais „Dainuoju Tau gyvenimą“, šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ ar net prancūzų klasikos įkvėptas „Bučinys iš Prancūzijos“. Išskirtinius pasirodymus surengs ir ansamblio „Lietuva“  solistai – sopranas Ilona Pliavgo, mecosopranas Aistė Benkauskaitė, choreografė-šokėja Aušra Krasauskaitė, baleto šokėja Kristina Tarasevičiūtė, pakaitomis šokantys Danielius Voinovas ir Simonas Laukaitis bei kiti.

Džiugios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai, iki širdies gelmių savos dainos ir daug daugiau – nuotaikingiausioje valstybinio ansamblio „Lietuva“ programoje!

Bilietai parduodami: AKC kasoje ir www.bilietai.lt

Bilieto kaina 12 Eur, 15 Eur, 20 Eur

AKC informacija

Vienas komentaras

  1. Svedasu Jadze

    Ašei savą galvu nesuprantu kiek čia šiųmet organizatorių prirasyta prie „Vaižgantinių“ šventęs.
    Seniau būdavo aišku, kad rengia seniūnija ir seniūnijas muziejinikas gerbiamas Vytautas su avo poniu iš Vaitkūnų kultūras centrą.
    Nu a dabar, tai kolgi kai Vitkūnų kultūras entras, prijungtas pre Svedasų, atidavė darbų Anykščiamas? Kam tinai dar atskirai rašo Svėdasų krašto muziejų, jak muzijinikas tai tas pačias Svedasų seniūnijas darbuotajas, a pats muziejus tai istorinė Kunigiškių pradinę mokykla, kuri dabar veiklos nevykdo nei muziejines nei mokyma-aždaryta remontui.
    Gal užmiršo arganizatariai, kad muziejus remonti ir neraikia sklebt takių paslaugų, katrų neteikia.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.