Politinę audrą pranašauja jau spalio mėnesį

Kiek apmiręs per vasarą rajono politinis gyvenimas, socialdemokrato Romaldo Gižinsko nuomone, tuoj turėtų pradėti burbuliuoti. „Manau, kad jau spalio mėnesį prasidės intensyvesnis politinis gyvenimas. Partijų skyriai turėtų pasitvirtinti savo narių sąrašus“, – „Nykščiams“ sakė R. Gižinskas.

Pasak socialdemokrato, palaipsniui, artėjant kitų metų keletui rinkimų, politinė įtampa turėtų vis labiau kilti, o aistros – kaisti. „Mano nuomone, naująją Anykščių rajono tarybą turėtų sudaryti 4 partijos. Kas bebūtų išrinktas meru, jam teks imtis diplomatijos“, – prognozavo politikos senbuvis.

Linas BITVINSKAS

 

7 komentarai

 1. Todėl gerai, kad neišrinks dabartinio.

 2. ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Greiciausiai nebus jokiu audru..
  Mastantis supranta, kad artejantis 2020 metai, globaliu perversmu metai…. ES lesu panaudojimas ivariems kulturiniams projektams bus greiciausiai zenkliai sumazejes… Lietuva ieis i nuobodu ir nihilistini atsilikusios provincialios agrarines Lietuvos atkartojima, is tarpukario Lietuvos. Su ryskia socialiniu sluoksniu diskriminacija tarp turtinguju ir bedaliu. Kur dauguma turciu turciais tapo toli grazu ne naturalios atrankos budu, kur laimi stipriausi ir protingiausi…..

  Todel pasikartosiu dauguma mastanciu i 2019 mero rinkimus greiciausiai nesivers… Partijos ko gero isstatys ne autoritetus savo gretose, o statynius. Ar „vudu leles“ kaip atpirkimo oziukus viesai „skalbyklai“. Kur rinkimai panases ne kiek i kova, kiek poezijos vakareli…. Mano galva bus nuobodus, neidomus ir bent jau partiju „statytiniu“ pasisakymai lengvai prognozuojami…

  Nes „Smetoniskos Lietuvos“ esalono analogas jau suformuotas…. Vel turime snobiska priviligijuota klase. Nematau joje nei realios inteligencijos, nei morales nei estetikos nei etikos. Vien prozaiskas dirbtinumas. Tai yra Lietuva eilini karta tarp perversmu nesugebejo suformuoti realios aristokratijos socialinio sluoksnio. O ir nuo LDK laiku kai perversmai sioje zemeje vyksta kas pussimti metu, per mazai laiko kad suformuoti realia tautine aristokratija. Kas neblogai atskleidziama kad ir „Zaldokyneje“. Nematau didelio skirtumo sio veikalo aktualumo sumazejimo siai dienai….

  Kadangi „pyrago“ sumazejimas ateities politiniam gyvenime turetu but zenkliai ryskus…. Tai ir politines audros greiciau primins liudna praeities natiurmorta, o ne realias kovas. Kuriu „supurkstiems“ siu natiurmortu kai kuriems personazams, nemaziau snobiskos miestelio damos vieniems ar kitiems plos katuciu…. Na gal vien del ju verta stengtis. Visgi musu gyvenimo puosmenos, taip israiskingai moka kraipyti galvas…. O tai isgyvena vargsutes pakylejima tik pora menesiu per metus… Per vasarini Vilnietisku ministerijos riteriu turizma po sventosios pakrantes….. Ir vaiksto tokios nelaimingos per vejuota rudeni…. Net savo kambarioka prisimena su kuom dalinasi savo buities slepetemis….
  Va siu dievaiciu sirdi na jei ne audros, tai ramios bangeles gali uzplaukti del savo riteriu politineje padangeje…. Vis siokia tokia emocinis kad ir materialiai nestokojancio, bet be galo pilko ir nuobodaus gyvenimo paivarinimas.

  O visur kitur, net sia plotme kas kam galima ir ko negalima provincijose apsukri „dvarponija“ centralizavo. Ir vadzias perkele i apskritis ir sostine.

  TAI DEL KO KELTI AUDRAS PONAI?

  Bet budamas Froidizmo salininkas, ir gyvenimo prasme matydamas tik per sio genijaus prizme. visgi sau papriestarausiu.
  Gal vis del siu nuostabiu linguojanciu ir nesuprastu butybiu, linguojanciu savo kuno linijomis viens i prieki du atgal, verta pasistengti..
  Tai nors sukelsite audras jei ne Lietuviskoje politineje padangeje, tai nors uzsistovejusiam savo emociniam lygmeni garantuotai.

 3. is kur keturios? Rask tu kvaili, kas balsuotuotu uz liberalus, darbiecius, tvarkiecius? Anyksciuose daugiausiai bus valstieciu ir konservatoriu ir gal koks Palucko zmogus.

 4. Manau toks patyręs politikas kaip romas jaucia ir kalba ne tusciai

 5. Apklausos rezultatai tragiški socialdemokratų kandidatui į merus. Todėl labai logiška, kad socialdemokratai spalio mėn. bandys ieškoti kito kandidato. Sitaciją aštrina socialdemokratdarbiečių veikla rajone.

 6. eik tu peklon

  dar šis nukvakęs komunistas kažka protauja

 7. kad 28 metai,mes vedami tokiu politiku i kracha ,nesuprantu ko jie ten eina jai neturi proto

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.