Po teismo sprendimo rengs spaudos konferenciją, debatai šiandien neįvyks

Kęstutis Tubis savo socialinio tinklo paskyroje aprašė teismo posėdį ir pranešė, kad po sprendimo paskelbimo rengs spaudos konferenciją. Beje,perkeliami į kitą dieną šiandien Anykščiuose turėję vykti kandidatų į merus debatai.

Baigėsi Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo posėdis, trukęs 100 minučių, kuris nagrinėjo mano prašymą naikinti VRK sprendimą šalinti mane iš rinkimų po mano pergalės pirmame ture. Kalbant apie teismo aurą, jo atmosferą, jaučiau, kad jis buvo humaniškesnis, lyginant su kovo 7 d. VRK posėdžiu, kuomet komisijos narių akmeniniuose veiduose jau buvo galima perskaityti iš anksto parašytą “nuosprendį” ir nenorą girdėti argumentų. Šis teismas gana įdėmiai klausėsi, visi trys kolegijos nariai davė patikslininančius ir gana aštrius klausimus, tiek mano advokatui Justui Viliui, tiek VRK atstovui. Tas sukūrė objektyvaus svarstymo įspūdį“, – pranešė K.Tubis.

Teismo sprendimas bus skaitomas 16:30 val, o 16:40 val. – LR Seimo konferencijų salėje vyks spaudos konferencija. „Kviečiu dalyvauti! Ačiū visiems mane palaikiusiems ir viltingai, Kęstutis Tubis“, – rašo jis.

Taip pat „Žinau, ką renku“ komanda matyt suabejojo debatų tikslingumu, kol nėra sprendimo, todėl pranešė perkelianti Anykščiuose kandidatų į merus debatus.

NYKŠČIAI

4 komentarai

 1. Kvazimodas

  Nusimeskime kaukes PONAI !!!
  Konferencijos tiesiogines transliacijos nuoroda:

 2. Anykščiai

  Šaunuolis Kestutis Tubis. Nušluostė koki VRK. Obelevičiau susirink savo skudurus ir nešdintis rašyti savo melodrama ir ravėti savo dilgėlinė. Nes tu nereikalingas Anykščiams.

 3. von tik ji is cia, maza šudo cia pridirbo praeita karta?…

 4. Kaip gražu

  Dalyvauti rinkime leido… Bet ar visi suprantame teisingai, juk nuteistasis nors ir per stebuklą ’’laimėtu’’ rinkimus, negalės eiti pareigu, kadangi jam galioja kaltinamasis baudžiamasis nuosprendis !
  Kam suorganizuotas šis cirkas ? Kam ’’išpūstas šis burbulas’’ ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.