Pirmasis pretendentų reitingas

Dar ne visos partijos iškėlė kandidatus į merus. Iki šiol aiškūs 4 būsimi pretendentai. Po  www.nyksciai.lt balsavimo, kuriame dalyvavo 220 anykštėnų, galime skelbti ir pirmąjį pretendentų į merus reitingą.

Taip pasiskirstė anykštėnų balsai apklausoje  „Už kurios partijos iškeltą kandidatą balsuosite Anykščių rajono mero rinkimuose?“.
Dainius Žiogelis  –  62 balsai,
Sigutis Obelevičius  – 22 balsai,
Dalis Vaiginas  -10 balsų,
Vaidutis Zlatkus  – 8 balsai.

NYKŠČIAI

9 Komentarai

  1. čia nei 1 procento nesudaro ta apklausa, tai ką čia sprendžiat apie anykštėnų pasirinkimą?

  2. Vistiek nei vienas iš netinkamas. Nebeliko jau Anykščiuose iš ko pasirinkti. Liko tik senos rūdys.

  3. Turi likti Tubys . Jam reikia laiko užbaigti pradėtus darbus . O padaryta daug. Griežtas , bet teisingas . Išvardinti pretendentai , jau buvę arba
    silpni ir susikompromitavę , arba per seni .

  4. Tik Grb.Tubi ,tik jis daro tvarka ,nors daug kam nepatinka .Leiskit jam dirbt pradetus darbus ,o visi kiti ……vargo vakariene .atsibuskit żmones ,paziūrekit kur ritasi visa Lietuva .Balsuokim uż Mera Tubi .

  5. Jeigu Grb.Tubis būtų linkes keisti Anykščių strategijos kryptį iš turizmo ir korortavimo i pramoninę. Jeigu stengtūsi pritraukti daugiau investicijų į darbo vietų kūrimą gamybos srityje ,… būtų pats geriausias meras ,iš visų buvusiųjų. O dabar ,kad daro tvarką ir griežtas , bet …

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *