Pavasarį nusikaltimų nemažėja

Utenos apskrities VPK balandžio 12 dienos įvykių suvestinėje – smurtas, viešosios tvarkos pažeidimai, narkotinių medžiagų platinimas.

Smurtas artimoje aplinkoje
Balandžio 12 dieną, apie 14.30 val., Ignalinos r., Vidiškių sen., Vidiškių k., Naujakurių g., konflikto metu neblaivus (nustatytas 1,95 prom. girtumas) vyras (g. 1959 m.) smurtavo prieš žmoną (g. 1959 m.) Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Viešosios tvarkos pažeidimas
Balandžio 12 dieną, apie 22.30 val., Utenos m., Vaižganto g., du vyrus (g. 1990 m. ir g. 1983 m.) sumušė du jaunuoliai, iš kurių vienas pažįstamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Asmens paieška
Gautas vyro (g. 1982 m.) gyv. Zarasuose, Šaltupės skg., prašymas, kuriame nurodoma, kad 2003 m. tėvas (g. 1955 m.) išvyko į Čekijos Respubliką ir iki šiol negrįžo, todėl prašoma nustatyti jo buvimo vietą. Paskelbta asmens paieška. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios.
Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti
balandžio 12 dieną apie 11.00 val., gautas Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro direktorės pranešimas, kad nepilnametis centro globotinis (g. 2004 m.) įtariamas apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. Ignalina,utena,zarasai…savo darzo reik ziuret o ne i kaimynu dairytis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.