Pasaulinė sveikatos diena Vingio parke

Anykščių Trečiojo amžiaus universiteto atstovai kartu su kitais Nacionalinės TAU asociacijos nariais iš įvairių Lietuvos kampelių paminėjo Pasaulinę sveikatos dieną. Vilniuje, Vingio parke balandžio pradžioje vyko šventinis renginys ,,Sveikata visiems“, į kurį susirinko per 400 dalyvių.

Šventės dalyvius sveikino Pasaulinės sveikatos organizacijos biuro Lietuvoje atstovė Ingrida Zurlytė, Sveikatos apsaugos ministerijos atstovė Ieva Gudanavičienė įteikė ministro padėkas, sveikatos linkėjo Vilniaus miesto savivaldybės atstovai, Vilniaus Medardo Čioboto TAU vadovės.

Gerą nuotaiką palaikė ir daug aplodismentų susilaukė pradinukai iš Vytės Nemunėlio mokyklos. Jų dainos, šokiai, posmai nepaliko abejingų.

Po nuotaikingo koncerto vyko sveikatingumo mankšta, kurią pravedė Tai-či instruktorius, visi norintieji mokėsi žygiuoti su šiaurietiškomis lazdomis, dalyvavo diskgolfo varžybose.

Pasivaišinę kareiviška koše ir arbata, susirinkome į estradą, kur visi dalyviai parodė parengtus prisistatymus – koncertus. Vyravo linksma nuotaika, bendrumo atmosfera, skambėjo ir šiuolaikiškos, ir etnografinės dainos, linksmi pasakojimai, jaunatviški šokiai.  O kur gera nuotaika, ten ir sveikata.

Regina Budreikaitė

  

Vienas komentaras

  1. puiku taip ir toliau moterys.daugiau pasirodykit visuomeneje.sekmes sekmes.gaila tik savu patalpu neturit o kiek irstanciu stovi.no jo -ANYKSCIAI

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.