Pagerbta Anykščių krašto bibliotekininkė

Baigėsi septintą kartą vykusi Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, kurios metu šalies bibliotekoms padovanota daugiau nei 55 tūkst. naujų knygų. Prezidentė susitiko su aktyviausiais ir daugiausiai knygų surinkusiais mokyklų ir viešųjų bibliotekų atstovais, akcijos partneriais bei bičiuliais ir padėkojo už dar vienas sėkmingas „Knygų Kalėdas“.

Šiame susitikime dalyvavo ir Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Troškūnų filialo bibliotekininkė Aurėlija Deveikienė. Žmonės aktyviai dalyvavo šioje akcijoje ir į Troškūnų biblioteką sunešė daugiau kaip 200 naujų knygų.  Miestelio bibliotekos knygų fondas pasipildė 165 knygomis, o bibliotekininkų iniciatyva dar 40 knygų iškeliavo į Troškūnų K. Inčiūros gimnazijos biblioteką bei Raguvėlės ir Viešintų filialus.
Šiais metais „Knygų Kalėdos“ kvietė ne tik dovanoti, bet ir patiems ateiti į artimiausią biblioteką – tą, kurią vadiname savo biblioteka. Akcijos metu Anykščių L. ir S. Didžiulių viešajai bibliotekai ir jos filialams skaitytojai padovanojo 593 knygas.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, atsiliepusiems į akciją! Dovanotos knygos papildė bibliotekų lentynas ir pradžiugino ne vieną skaitytoją. Dėkojame už Jūsų gerumą.

Informacija:
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija Spaudos tarnyba
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios biblioteka

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.