Niekina D. Trumpą

Iš naujai išrinkto JAV Prezidento toliau šaiposi nacionalinė žiniasklaida – vadindama jį amoraliu kvailiu. Tuo tarpu anykštėnai būtų linkę nekilnojamojo turto magnatui atiduoti daugumą savo balsų.
Praėjusią savaitę atlikta „Nykščiai.lt“ apklausa parodė, jog Anykščių rajono gyventojai, iš pradžių palaikę sisteminę kandidatę Hillary Clinton, po antradienio rinkimų rezultatų, nuo jos nusisuko ir savo palankumą išreiškė naujam supervalstybės vadovui. Finale – už Donaldą – 40 proc., už Hillary – 34 proc. kraštiečių.
Tuo tarpu už Atlanto gyvenantys anykštėnai ir toliau dalinasi juos užvaldžiusiomis nuotaikomis po rinkimų.
„D.Trumpo pergalė buvo tikėtina, nes H. Clinton ir DNC (red.: Demokratų nacionalinis komitetas) darė nesąmones. H. Clinton buvo tiesiog brukama, kai visi norėjo Bernie Sanderso. Dabar ir sėdėsim su D. Trumpu bent ketverius metus ir bus smagu žiūrėti“, – tokią žinutę iš Amerikos atsiuntė Paulius, kuris šalia Niujorko gyvena ir dirba jau 10 metų.
JAV Prezidento rinkimai, neabejotinai, dar kartą atskleidė, jog anykštėnai ypatingai lengvai prisitaiko prie įvairių politinių situaciją – be jokių skrupulų palaikomas stipriausias autoritetas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.