Nežino, kaip komentuoti R. Karbauskio metamų įtarimų

Vakar nacionalinėje žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, jog „valstiečių“ lyderis dėl kilusio „Range Rover" skandalo tiesiogiai kaltina Anykščių rajono Debeikių medžiotojų klubą ir su juo susijusius įtakingus panevėžiečius. Tuo tarpu patys debeikiečiai niekaip nesupranta, kodėl jie yra įtarinėjami noru pakenkti politikui.
„…Iki šiol tas būrelis turėjo Broniaus Bradausko politinį stogą ir darė, ką norėjo. O kai atėjo nauja valdžia, viskas pradėjo lįsti į paviršių. Būrelyje dedasi labai įdomūs dalykai. Tai nuteistas brakonierius grįžta medžioti kaip svečias, tai vėl kas… Įdomu ir tai, kad būrelyje medžioja ne vienas žinomas Panevėžio elito atstovas. Tarp šių žmonių advokatai ir kiti“;
„Anykščių meras patvirtins, kad ši problema yra be galo įtempta jau kokius penkerius metus. Ir tai pažeidė ir užgavo ne anykštėnų, o vėlgi, panevėžiečių, labai garsių panevėžiečių, buvusių prokurorų, advokatų, kurie medžioja Anykščių rajone, interesus“, – tai tik keli R. Karbauskio pasisakymai apie Debeikių medžiotojų klubą nuo vakar mirgantys žiniasklaidos priemonėse.
LNK televizijos pašnekintas Anykščių medžiotojų ir žvejų draugijos vadovas Rimantas Pečkus sakė, jog taip pat suprato, jog visi pirštu baksnoja į debeikiečius. Tačiau kaip vieno būrelio medžiotojai dėl savo interesų gali bandyti paveikti šalies valdžią, jam taip ir lieka neaišku.
Tuo tarpu neeilinį skandalą šalyje, anot R. Karbauskio, įplieskę Debeikių medžiotojai ir Miško, žemės asociacijos nariai, nekreipdami jokio dėmesio į „valstiečius“ užgriuvusias negandas ir toliau pykstasi. Vieni rengiasi neleisti medžioti, kiti sako, jog tai darė ir darys, nes toks įstatymas.  
Konfliktuojančias puses televizijoje atstovavo Deivydas Ramonas ir Dalius Pipiras.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.