Medicinos įstaigų vadovų piniginės storis skirsis

Ketvirtadienį vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje buvo sprendžiama, kas iš Anykščių medicinos įstaigų vadovų gaus priedus. Iš trijų vadovų priedą gaus tik vienas.

Priedo skyrimą Tarybos nariams pristatė savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė, kuri perskaitė du vienodus sprendimo projektus, kad Anykščių rajono savivaldybės taryba nusprendžia „Nenustatyti mėnesinės algos kintamosios dalies viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės ligoninės vyr. gydytojui Daliui Vaiginui“, „Nenustatyti mėnesinės algos kintamosios dalies viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro direktorei Zitai Neniškienei“.

Tik vieninteliam viešosios įstaigos Anykščių rajono psichikos sveikatos centro direktoriui Audroniui Gustui buvo siūlyta skirti 40 proc. mėnesinės algos kintamosios dalies dydį.

Nors ir vyko diskusijos, vis dėlto rajono tarybos nariai nubalsavo, kad sprendimai būtų priimti.  Anykščių ligoninės ir Pirminės sveikatos priežiūros centro vadovai į politikų nemalonę pateko, kai paaiškėjo, jog nemažai lėšų, kurias įstaigos galėjo gauti iš Ligonių kasų, nebuvo „paimtos“. Iš pirmo karto nebuvo patvirtintos ir jų veiklos ataskaitos.

Linas BITVINSKAS

7 komentarai

 1. Seniai reikėjo. Nuostabus vadovas nusipelnė priedo. Nuotrauka galėtų būti ir kokybiškesnė.

 2. PSPC pacientų dėmesiui , jums nežinant Jūs, Direktorės nurodymu, perskirstomi pas kitus šeimos gydytojus. va tau ir teisė rinktis

 3. kam tie vadovams priedai tegul gauna kaip visi šventieji.Tikrai nepersidirba,nesėdi po darbo ir t.t.

 4. Angelė, pragaro merga!

  Laiko nesustabdyt
  Ir nesuksi atgal
  Prieš laiką lygūs visi
  Laikas visagalis !

  Tik tak tik tak vaiginap… tik tak tik tak neniškiap…

 5. Nuotrauka kaip nuotrauka, juk pagal amziu is vadovu vyriausias. Su Medicinos darbuotoju diena gerbiamieji, Jus ponia Laima taip pat.

 6. Nuostabus vadovas. Nuoširdūs sveikinimai su Medicinos darbuotojų diena.

 7. Kai nereiks laukti eilese po 3 val tegul kelia medikam o dabar kai kur bardelis

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.