„Kur aš jį mačiau?“

Aiškėja, jog anykštėnai kaip ir kiti, balsuodami už „valstiečius“, „nusipirko katę maiše“. Visa žiniasklaida šiandien mirga nuo rašinių apie tai, jog išrinktųjų pažadai jau išgaravo. Kraštą Seime atstovaujanti ir per rinkimų kampanija retai gyvai ką nors žadėjusi Greta Kildišienė dažniausiai gyventojams dėstė apie tai, kad jais pradės rūpintis taip, kaip tai darė Panevėžyje.
Naujajai parlamentarei, besidominčiai drabužių modeliavimu, greičiausiai, būtų patikėta sukurti tautinių drabužėlių liniją ikimokyklinukams. Tačiau, pasirodo, tam biudžete nėra milijoninių lėšų. Nėra jų ir įvairių mokestinių lengvatų panaikinimui, alkoholio prekybos monopolio įvedimui… Ateityje bus tik svarstomas ir ministerijų jungimas bei iškėlimas į Kauną.  
Nuosekliai kelti neapmokestinamųjų pajamų dydžio kol kas nepavyks.  Bene aiškiausiai programoje kalbama dėl akcizų didinimo alkoholio ir tabako produkcijai, tačiau tą daryti Lietuvą įpareigoja Europos Sąjungos institucijos. Dėl pensijų kaupimo sistemos taip pat nemažai klaustukų. Valstybių vaistinių steigimas, virto skatinimu ieškoti alternatyvių prekybos kanalų.
Vienintelis pažadas, kurio bus siekiama – iki kitų meto vidurio vidutinę senatvės pensiją padidinti net 40 Eur ir išmokėti visas dar neišmokėtas pensijų kompensacijas. Tačiau kaip ten bus…
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.