Kokia mūsų Aukštaitija graži

Tuo eilinį kartą buvo galima įsitikinti vakar apsilankius Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje vykusiame Rytų Aukštaitijos vasaros sezono pristatyme – forume „Poilsis, pramogos ir laisvalaikis ežerų krašte“.

Molėtiškiai tikino, kad pas juos „viskas tikra”, net žydų krautuvėlė su visai rakandais. Ignalinos kraštas, įgavęs „antrą kvėpavimą“, turintis mažus privačius orlaivius priimantį aerodromą ir, kaip teigė rajono turistinius objektus pristačiusi ignalinietė, dar ir bepiločių orlaivių bei raketų aerodromą, tad turi ryšį net su kosmosu…  300 ežerų krašte Zarasuose aktualiausiais  – vandens turizmas, todėl ten pastatytas šešių aukštų vandenlenčių parkas.
Gražia utenietiška tarme laimingų žmonių miestą – Uteną pristačiusi rajono turizmo centro vadovė gyrė didžiausią Lietuvoje Dauniškio ežero fontaną, Vytauto Valiušio keramikos muziejų, o ypatingai rekomendavo nuvykti su visa šeima į Triušiukų slėnį, kur ganosi didžiulis būrys – per 50 veislių ilgaausių.
Anykštėnai taip pat neatsiliko – pristatė sezono naujoves.  Šį turistinį sezoną bus atidarytas kabantis tiltas šalia Lajų tako, lankytojus kvies parodomasis ūkis, „Bangenis“ dirbs visą vasaros sezoną, lankytojus kvies du nauji labirintai ir naujas atrakcionas ant Kalitos kalno. Dar „Žuvienės pašiūrė“ vilios atvykusius grožėtis žvaigždynu virš ežero, o kur bus įrengtas Pabėgimų kambarys, atskleista nebuvo.
Rajonų turizmo paslaugų tiekėjai kiekvienas kaip išmanydamas gyrė savo kraštą ir kvietė apsilankyti būtent pas juos, nes „tik pas mus gražiausia, tik pas mus  daugiausiai lankomų objektų, tik pas mus galima pasimėgauti skaniausiais patiekalais“.
Tad ir lankysimės, grožėsimės, skanausime…
Dalina RUPINSKIENĖ

Vienas komentaras

  1. tik gaila,kad skurstanciu daugeja

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.