Kodėl vairuotojo medicininė kortelė tokia brangi?

Šie metai daugeliui priminė, apie besibaigiančius galioti jų vairuotojų pažymėjimus ir eiles prie gydytojų kabinetų. Redakcija gavo anykštėno laišką, kuriame „Nykščių“ skaitytojas palygino sveikatos patikrinimą gimtajame mieste ir sostinėje.
Gyventojas teigia, jog artėjant terminui, iki kada būtina pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, norint pasitikrinti sveikatą, teko vargti net tris dienas. Pasak jo, nėra taip, kad visas tris reikėjo klajoti poliklinikos koridoriais, bet gydytojų užimtumas ir darbo laiko organizavimas žmogų priverčia šiam procesui pašvęsti tikrai daug laiko. Tai padaryti dirbančiam yra ypač sudėtinga ir nepatogu, tuo tarpu sostinėje nuvykus paskirtą dieną, po poros valandų procesas – baigtas. Skaitytojas įsitikinęs, jog būtent dėl šios priežasties galima sakyti, kad medicininė kortelė anykštėnui – keletą kartų brangesnė, nei sostinės gyventojui. Galbūt, yra ir objektyvių priežasčių, bet kartais atrodo, kad dirbančio žmogaus laikas nėra brangus ir laukti už durų pas gydytoją nuo paskirtos valandos iki darbo pabaigos yra savaime suprantamas reiškinys. 
Vasaros pradžioje dar apie 5-6 proc. anykštėnų nebuvo pasikeitę vairuotojo pažymėjimų. Artimiausias „Regitros“ padalinys, kuriame galima tai padaryti – Utenoje arba Panevėžyje.
Be medicininės pažymos dar būtina turėti asmens tapatybės dokumentą, seną vairuotojo pažymėjimą ir policijos išduotą vairuotojo kortelę. Seno pavyzdžio vairuotojų pažymėjimai nustos galioti 2017 m. vasario 3 d., jei nebus pratęstas šis terminas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.