Kavarsko seniūnas sako, kad šaltinio vandenį veža bidonais

 

Kavarsko miestas pastaruoju laiku susilaukė daug nepelnytų užgauliojimų, tačiau Kavarsko privalumų iš kavarskiečių niekas negali atimti. Vienas iš jų – šaltinis, dar vadinamas Šv. Jono Krikštytojo, Švento Jono šaltiniu. Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas sako, kad nors mokslininkai teigia,  jog Lietuvoje yra ir gražesnių, vandeningesnių šaltinių, tačiau chemine sudėtimi retas gali su juo lygintis.

„Šaltinis įdomus vien tuo, kad trykšta ant kalno. Cheminė šaltinio vandens sudėtis ideali, žmonės vandenį veža bidonais. Tiesa, labai plačiai reklamuoti negalime, nes vandenyje randama taršos, bet ji žymiai mažesnė, kartais net dešimtimis kartų, kaip kai kuriuose gyventojų šachtiniuose šuliniuose“, – sakė A. Gansiniauskas

Priminsiu, kad  Lietuvos geologijos tarnybos specialistai kartu su geologijos mokslų daktaru Kęstučiu Kadūnu ištyrė Lietuvos šaltinius ir versmes, sudarydami 220 šaltinių ir versmų Lietuvos katalogą. Lietuvos geologijos tarnybos specialistai išskyrė pačius įdomiausius Lietuvos šaltinius ir sudarė jų TOP 10, kuriame Kavarsko šaltiniui skirta devinta vieta.

Linas BITVINSKAS

9 komentarai

 1. pastatyti kasininko budele su kasininku viduje ir pylancius vandeni i bidonus – APMOKESTINTI

 2. Ekonomika

  Kadangi Anykščių rajone vanduo brangiausias Lietuvoje, tai ir veža. Apsimoka patirti išlaidas automobilio kurui.

 3. kavarskiete

  kodel bidonais- cisternom,kad galetu ir gaisrus gesinti.

 4. Is Kavarsko

  Kodel seniunas garsina Kavarska tik saltiniu ar koldunais?O kur jo indelis i Kavarska?Nepagerins Kavarsko vardo savo koldunais…Liudna Ziuret i Kavarska,kai kas antra trecia troba negyvenama.Negi nejauti,seniune,kad pats laikas eiti i pensija,uzleiskit vieta jaunesniam ar energingesniam.Dar pykstam ,kai musu miesteli pavadina siknos skyle…Bet juk jie teisus!Stagnacija Kavarske….

 5. Kavarskiete Vida

  viena vasaros diena sedejau prie saltinio ir stebejau lankytojus. per 40 min. saltini aplanke 16 zmoniu grupiu ir beveik kiekvienas pylesi vandens i atsinestus indus. Kai pakilau eiti ir uzlipau ant kalno radau dar 3 automobilius su atvykusiais aplankyti saltinio, nes automobiliu aiksteleje masinoms vietos jau nebuvo…. visos uzimtos. Man besidairant atvyko visa vestuviu palyda su jaunaisiais ir patrauke fotografuotis prie saltinio. Tai kas cia blogo jei saltinio vandeni vezasi bidonais. Naturalu, kad skanus vanduo yra visu norimas…

 6. hansas tik savo koldunus reklamuoja apie kavarska nieko nesirupina,tik megsta fotografuotis ,padlaizis.

 7. Nuostabus zmogus musu seniunas.Nepavyduliaukite nieko patys nedarydami

 8. o kaip katė ar ištraukė

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.