Karvelių namuose vėl skambės kamerinė muzika

Lapkričio 18 dieną, šeštadienį, 16 valandą ir vėl Karvelių namuose ŠVENTĖ. Lai jaukioje kamerinės muzikos mylėtojų apsuptyje nusišypso akys ir sušyla širdys. Lai muzikos garsai praskaidrina rudeninę nuotaiką.

Skambančio rudens balsai ir garsai:

GITANA PEČKYTĖ – Kauno valstybinio muzikinio teatro primadona (sopranas), sukūrusi daugiau kaip 30 įsimintinų vaidmenų operose ir operetėse. Per 25-eris sceninio darbo metus dalyvavo įvairiuose televizijos ir teatro konkursuose, Lietuvos ir tarptautiniuose festivaliuose, koncertavo JAV, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Estijoje ir kitur. Tarp daugybės įvertinimų ir apdovanojimų, visiems gerai žinomi: Lietuvos televizijos „Auksinio balso” konkurso „Triumfo arka” laureatė (2010 m.), įvertinta „Auksiniu scenos kryžiumi“ kaip geriausia 2011 metų Lietuvos operos solistė, gavo Lietuvos teatro sąjungos Kauno skyriaus pagrindinį prizą „Fortūnos” statulėlę, Kauno miesto mero apdovanota III laipsnio Santakos Garbės ženklu. Už nuopelnus Lietuvos scenos meno kultūrai, meistriškumą, talento įvairiapusiškumą, produktyvią kūrybinę, pedagoginę veiklą, įsimintinus vaidmenis operose ir operetėse apdovanota aukščiausiu Kultūros ministerijos Garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk”.Gitanos Pečkytės kūrybinė biografija bei pedagoginiai nuopelnai įtraukti į leidinį „ASMENYBĖS. Lietuvos pasiekimai“.

ŽYGIMANTAS GALINIS – jaunosios kartos solistas, bosas-baritonas. 2016 m. įgijęs operos atlikėjo meno magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Vladimiro Prudnikovo klasėje), nuolatos tobulinasi pas žymius Europos dainavimo pedagogus. Per daugiau nei 10 savo karjeros metų, yra sukūręs daugiau kaip 40 skirtingų vaidmenų Lietuvos teatruose. Talentingas solistas koncertuoja su įvairiais kolektyvais bei orkestrais Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Kartu su žmona Paule Galiniene jis nuolat rengia kamerinio pobūdžio koncertus bei dalyvauja ir pelno laurus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose.

PAULĖ GALINIENĖ– pianistė, koncertmeisterė, muzikos dėstytoja. Atlieka fortepijono partijas Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, Kauno valstybinės filharmonijos orkestre, kviečiama akompanuoti Kauno valstybiniam chorui. Plėtodama savo pedagoginę veiklą, rengia fortepijono specialybės mokinius įvairiems respublikiniams bei tarptautiniams konkursams, kuriuose jie pelno prizines vietas bei tampa laureatais. Pianistė nuolat organizuoja įvairius koncertus su operos solistais Lietuvoje, akompanuoja dainininkams bei instrumentalistams daugelyje respublikinių ir tarptautinių konkursų Lietuvoje bei kitose Europos šalyse.

Vienas komentaras

  1. Puikus koncertas,puikūs Karvelių sodyboje vykstantys renginiai,AČIŪ gerb.Verbickui už jų organizavimą…Bet labai apkarsta ir sukelia didelius nepatogumus susirinkusiems žiūrovams (jų būna daug)maža erdvė tiek jiems,tiek artistams,o ką kalbėti apie „gonkelyje“ pastatytos 2 pakabos drabužiams pasikabinti,nes pasibaigus koncertui,patamsyje(nėra ten šviesos),pasigriebus striukes,paltus reikia jau išeiti į kiemą ir apsirengti,kadangi viduje nėra vietos….Kas tai?Nesupratimas ar nesusipratimas,nors ši situacija kartosi ne kartą?Buvo klausta,kodėl rengiamas renginys šioje mažoje erdvėje?Atsakymas toks-…“norėta išlaikyti Karvelienės dvasią būtent čia…“Gerai,puiki mintis,bet žiūrėkit,organizatoriai,kad ir žiūrovams būtų patogu,nes gyvenam ne akmens amžiuje,kai dūminėj pirkioj vykdavo kaimo susirinkimai.Kodėl neišnaudojus muziejaus paveikslų demonstravimo salės(jei nenorėta rengti koplyčioje),kur erdvu,jauku ir yra veikiantis tualetas,juk anykštėnams organizuojami renginiai,tai kodėl nesiteikus jiems pilno patogumo stebint renginius???

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.