K. Tubis: „Naujasis Premjeras – konkretus, sąžiningas ir reiklus sau bei aplinkiniams“

Šiandien LR Seimui Prezidentė Dalia Gyrbauskaitė teikia Sauliaus Skvernelio kandidatūrą į Ministro Pirmininko postą.
Ne vėliau kaip per savaitę nuo pristatymo turi būti surengtas kitas parlamentarų posėdis sprendimui dėl pateiktos kandidatūros priimti.
„Galiu pasidžiaugti, kai toks žmogus kaip S. Skvernelis užims šias atsakingas pareigas. Kai Premjeras dažnai keičia nuomonę, tai valstybėje problemų tikrai nesumažėja. Tai reiklus, sąžiningas ir gerai darbą planuojantis žmogus. Kad buvęs policininkas užims tokį aukštą postą, nėra netikėta. Paskutinieji savivaldybių rinkimai parodė, jog net dešimtadalis merų yra buvę statutiniai pareigūnai. Ir darbas su gyventojais, nuolatinis konfliktinių situacijų sprendimas, objektyvus mąstymas, o ne pataikavimas kažkam – žmones traukia. Jiems pabodo tos nuolatinės rietenos ir kaltinimai vienų kitiems. Rinkėjai nori mažiau kalbėjimo ir daugiau konkrečių darbų“, – apie priežastis nulėmusias statutinių pareigūnų atėjimą į valdžią kalbėjo Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.  
Pagal Konstituciją, Ministrą Pirmininką Seimo pritarimu skiria ir atleidžia Respublikos Prezidentas. Kaip numato Seimo statutas, Ministras Pirmininkas ne vėliau kaip per 15 dienų nuo jo paskyrimo pristato Seimui savo sudarytą ir Respublikos Prezidento patvirtintą Vyriausybę ir pateikia svarstyti šios Vyriausybės programą.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.