Iškovojo pirmąją pergalę

Regionų krepšinio lygos B diviziono penktojo turo rungtynėse Anykščių „KKSC-Elmis“ (1/4) namuose po atkaklios kovos 67:62 (15:12, 18:17, 15:13, 19:20) įveikė Alytaus „SRC-Dzūkiją“ (1:4). Anykštėnams tai buvo pirmoji pergalė čempionate.

Įtampos varžybose netrūko iki pat pabaigos. Ketvirtojo kėlinio pirmuosius taškus pelnė „SRC-Dzūkijos“ atstovas L. Balkūnas (48:44). Pirmojoje kėlinio pusėje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o R. Šližio kariaunai pavyko susigrąžinti aštuonių taškų persvarą (52:44). Įpusėjus kėliniui į greitąjį puolimą išbėgęs M. Pocevičius sulaukęs komandos draugo perdavimo, pelnė taškus iš po krepšio ir sumažino savo komandos deficitą iki šešių taškų (52:46). Vos tik „KKSC-Elmio“ persvara pradėjo tirpti lyderio vaidmens ėmėsi tas pats T. Jodelis įmetęs dar vieną tritaškį ir sugrąžinęs aštuonių taškų persvarą (56:48). Iki kėlinio pabaigos likus dviem minutėm svečiai ginklų nesudėjo ir dar kartą sugrįžo į kovą dėl pergalės nukirpdami šeimininkų turėtą persvarą per puse (59:55). Iki kėlinio pabaigos likus 40 sekundžių A. Sakavicko dvitaškis svečių deficitą sumažino iki trijų taškų (63:60), tačiau tada „KKSC-Elmio“ gretose išsiskyrė G. Šniaukštas pelnydamas dviejų taškų vertės metimą ir suteikdamas penkių taškų persvarą (65:60). Rungtynės baigėsi pirmąją anykštėnų pergale (67:62).

„KKSC-Elmis“: T. Jodelis (5 atk. kam.) 24 taškai, G. Šniaukštas (13 atk. kam., 2 rez. perd.) 16 taškų, J. Guobužas (7 atk. kam.) 9 taškai.

„SRC-Dzūkija“: E. Bartusevičius (11 atk. kam., 2 rez. perd.) 16 taškų, M. Pocevičius (6 atk. kam.) 15 taškų, H. Rokas 12 taškų.