Išėjimai. Iš darbo išeina Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja

Anykščių savivaldybės Kultūros ir turizmo skyrius liks be vadovo.

Nuo birželio 3 dienos iš darbo išeina šio skyriaus vedėja  Kristina Jakubauskaitė-Veršelienė. Šias pareigas ji ėjo beveik dvejus metus, kai laimėjo konkursą.

Paklausta apie pasitraukimo priežastis K.Jakubauskaitė-Veršelienė atsakė lakoniškai: „Nekomentuosiu“.

Ji yra dirbusi A. Baranausko ir A.Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus projektų vadove. Taip pat yra buvusi vis dar statomo Panevėžyje Stasio Eidrigevičiaus menų centro direktoriaus pavaduotoja ir laikinąja vadove.

NYKŠČIAI

10 komentarų

  1. senai reikejo,tuscia vieta,mazas nuostolis.

  2. Taigi ir taip viskas aišku dėl ko iš savivaldybės bėga specialistai – labai blogas politinis ir kitoks klimatas. Yra tų, kurie šiltai sėsi su protekcijomis ir kyšių galimybėmis, o visi kiti vargdieniai. 🙂 Dar ilgai išbuvo…sveiknimai naujuose darbuose.

  3. Stasio Eidrigevičiaus menų centras jau atidarytas. Kviečiame apsilankyti. Įspūdingas menų centras

  4. Kai tokie profesionalai išeina.Bet reikia turbūt bobų be stuburo, kad būtų kaip mėmės, tada bus gerai.O Kristina turėjo savo nuomonę, buvo neparanki.Taškas

  5. dabar savivaldybės kultūros ir turizmo veiklomis galės rūpintis rajono tarybos daugumos deleguota į regioninę Kultūros tarybą “ekspertė“ ir visiems bus faina kaip nudistų pleže prie Šventosios kranto. Už ką balsavo išrinktieji-tą ir turės…

  6. Sekasi gi: vieta jau paruošta – pavaduotoja bibliotekoj 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.