Ieškomas direktorius vadovauti „Sveikatos oazei“

Kai 2022 metų gruodžio 2 dieną iš darbo apsisprendė išeiti 13 metų viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ direktore dirbusi  Sonata Veršelienė, šios įstaigos laikinuoju vadovu tuometinis meras Sigutis Obelevičius paskyrė vadybininką Roką Bužinską.

Praėjus bene pusmečiui,  Anykščių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ direktoriaus pareigoms eiti.

   Viešoji įstaiga „Sveikatos oazė” administruoja plaukimo baseiną BANGENIS su mini SPA, rūpinasi teikiamų paslaugų lankytojams plėtra ir kokybe, vykdo Anykščių rajono savivaldybės finansuojamas programas, rengia respublikines ir tarptautines plaukimo varžybas.

   Jeigu tiki, kad gali tapti šios komandos vedliu ir užtikrinti įstaigos vandens sporto ir sveikos gyvensenos partnerystę miestui ir visuomenei, puikios kokybės, saugias ir lankytojų poreikiams pritaikytas paslaugas, populiarinti vandens sportą ir sveiką gyvenseną, laukiame tavęs!

Dokumentų teikimas iki birželio 8 d.

6 komentarai

  1. Nieks neis.

  2. Svedasu Jadze

    aš mįsliu kai rinkimai baigės tai gali vėl Sonata pareit. Ar ana vis dar nori tapti cariene iš dieduko “auksinės“ žuvelės norus pildyti įsakydama 🙂

  3. Tik 1 kadidatas

    Marijona fergyziene

    • Tai kad nelabai tiks, nupirdus jau babela, iš gryčes jau nebeišeina niekur, berniokas ir kamentarus raša mamytes vardu, maž jau nebemata pincijone ?

  4. Leiskit Gudonienei pavadovaut, viską išparceliuos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.