Globos namai vėl sulaukė svečių

Balandžio 10 dieną Svėdasų senelių globos namus aplankė Anykščių Trečiojo amžiaus universiteto moterys kartu su Kurklių kaimo kapelos ,,Virinta“ muzikantais. Susitikimą vedė renginių organizatorė Giedrė Steponėnienė.

Pirmoji daina buvo skirta brangiausiam žmogui – Mamai, o kitos vedė senolius į jaunystės laikus, kai kvepėjo žiedai, svaigino jazminai, kaleno gandrai… Kai užgrojo polkutę, seneliai ne tik šypsojosi, bet visi iki vieno kojomis mušė taktą ir trepsėjo.

Kartu dainavom, kartu lingavom, pasakojom įvairius nutikimus, bendravom su senoliais ir stebėjomės jų atmintimi. Zofija Žvirblytė prisiminė  visą Maironio  ,,Trakų pilį“, Elena Kazlauskaitė ilgą eilėraštį apie jaunystę, nenusileido joms ir Valentinas Jakutis.

Vaišinomės arbata, pyragu, dalinome lauktuves. Šis susitikimas jau tapo tradicija: čia lankomės kasmet po Velykų.

Jadvyga Miškeliūnienė

Vienas komentaras

  1. Smagu,kai rupi senoliai,kai gyvenimas nesustoja,Man visada rupejo pasidometi kiekvieno senjoro gyvenimo istorija,tikriausiai iseitu puikus romanai,jei aprasytume kiekvieno ju gyvenimo vingius,isgyvenimus,dziaugsmus ir kancias.O juk jie kiekvienas. tyliai iseina ir issinesa su savimi nepasidalinta gyvenimiska lobi,patirtis,isminti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.