Policija praneša apie turto sunaikinimą ar sugadinimą.
Policija informuoja, kad gegužės 30 dieną, apie 21.00 val. ,Anykščių r., Anykščių seniūnijoje neblaivus (1,90 prom.) vyras (gimęs 2000 m.), įtariama, padegė gyvenamojo namo vidų. Padaryta žala nustatinėjama. Pagal tai, kad vyras perduotas sveikatos priežiūros specialistams, galima nuspėti, kad ir pats girtas padegėjas nukentėjo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.




















O kad prieš tai lakstė su šautuvu tai neparašyta.
tai gal pradedam nuo to,kad policijai prieš ši iviki buvo pranešta,kad šitas,gerai policijai žinomas asmuo,kaimynu kieme šaude iš ginklo,galimai su savim turejo peili.atvykus policijos ekipažui,vyras net nebuvo apjieškotas,tiesiog paleistas pareiti namo,susalyga,kad neberiukšmaus…tiesiog puikiai dirba policija,paleidžia gyrta,galimai ir pavartojusi dar kaiko,su ginklu pareiti namo,kaip niekur nieko….o po to dar ir namus padega…VĖJELIŠKIUOSE…