Gegužę gausu sporto renginių

Šiandien savivaldybėje buvo pristatyti gegužės mėnesio sporto renginiai. Rajono meras Kęstutis Tubis akcentavo, kad skiriamas didelis dėmesys ir daug lėšų  rajono gyventojų saugumui, sveikatai, poilsiui ir sportui. „2015-2017 metais sporto programoms buvo skirta 1 513 tūkst. eurų“, – pasidžiaugė meras ir išvardijo, kas už tuos pinigus buvo padaryta. K. Tubis kalbėjo ir apie šių metų su sportine veikla susijusius projektus.

Rytoj vyksiantį 55-ąjį tradicinį bėgimą „Anykščiai – Puntuko akmuo – Anykščiai“ pristatė Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Žilvinas Ovsiukas.  „Iki šios dienos yra užsiregistravę 534 dalyviai.  Puntuką pasiekti žada apie 200 bėgikų. Pramoginio bėgimo „Puntukėlis“ grupėje užsiregistravo 122 pačių mažiausių bėgikų“, – skaičius vardijo direktorius.

Apie bėgimo istoriją pasakojo jo pradininkas ir sumanytojas Jonas Pajarskas, kuris prisiminė, kad 1964 metais pirmame bėgime dalyvavo tik 16 bėgikų.
Administracijos direktorius Audronius Gališanka taip pat „paklaidžiojo“ po istorijos labirintus, prisimindamas 1999 metus, kuomet vyko pirmosios  plaukimo sprinto varžybos Anykščių baseine „Bangenis“, bei pristatė gegužės 3-5 dienomis vyksiantį tarptautinį plaukimo sprinto festivalį „Anykščiai 2018“, kur planuojama, kad atvyks apie 1000 svečių.  Meras pridūrė, kad plaukimo festivaliai visada atsiperka keletą kartų, nei jiems būna skiriama lėšų.

Gegužės 25-27 dienomis Kūno kultūros ir sporto centre vyks tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras, kuriame taip pat žada dalyvauti daug sportininkų iš užsienio.

Dalina RUPINSKIENĖ

2 komentarai

  1. prioritetas skaidrumui

    Administracijos direktoriau , kur ir kada buvo skelbtas konkursas rengti šiuos renginius.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.