Edvino Slapšio tritaškis metimas paskutinę sekundę lėmė kavarskiečių pergalę

Praėjusią savaitę Mažų miestelių krepšinio lygoje (MMKL) įvyko dar 11 rungtynių. Visos komandos, pradėdamos rungtynes, simboliškai tylos minute paminėjo tragiškai žuvusio legendinio krepšininko Kobe Bryanto atminimą.

Atkakli kova vyko Rokiškyje, kur dėl antrosios pergalės antrajame etape kovėsi Obelių „Entuziastai“. Į svečius pas Rokiškio rajono „Entuziastus“ atvyko šį sezoną dar pralaimėjimo kartėlio nepatyrusi Anykščių rajono Kavarsko miestelio „Kavarsko“ ekipa. Rungtynės vyko tarsi ant svarstyklių, persvarą įgijus vienai komandai, kita ją kaip mat sumažindavo, galiausiai viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje.

Likus žaisti 25 sekundes, „Entuziastai“ atsilikinėjo dviem taškais, tačiau puikiai suorganizuota ataka buvo vainikuota taikliu Justo Pranckūno metimu iš po krepšio ir rezultatas tapo lygus 74:74. Tiesa, „Entuziastai“ dar paliko net 10 sekundžių paskutinei „Kavarsko“ komandos atakai. Ir tai, pasirodo, buvo lemiama klaida. Po minutės pertraukėlės, ramiai įžaidę kamuolį ties tritaškio linija, kavarskiečiai smeigė tolimą metimą jau aidint sirenai ir iš Rokiškio išsivežė dar vieną pergalę. Taškas į tašką vykusių rungtynių rezultatas – 77:74. Edvino Slapšio tritaškis paliko „Entuziastus“ be žado ir nutraukė 21 pergalės seriją.  Beje, iš dešimties šį sezoną MMKL žaistų rungtynių, kavarskiečiai nepatyrė nė vieno pralaimėjimo.