Būsi gizelis – užaugsi meistrelis

Anykščių menininkų asociacija antrus metus vykdo projektą „Gizelis“. Projekto esmė – ugdymas kultūra. Vaikai ir jaunimas mokysis kūrybinėse laboratorijose skulptūrų sukūrimo meno iš meistro ir dirbs pameistriais. Per 2019 metus planuojama surengti dešimt kūrybinių laboratorijų, pagaminti dešimt skulptūrų. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba, Anykščių rajono savivaldybė, Anykščių krašto laikraštis  „Šilelis“ ir kiti rėmėjai.
Pirmoji šių metų projekto skulptūra – „Apeiginis gaidelis“. Jį meistras Žilvinas Pranas Smalskas pagamino padedamas Anykščių miesto vaikų. „Apeiginis gaidelis“ buvo paaukotas pavasario lygiadienio ir Žemės dienos proga.

ŠILELIS

 

4 komentarai

 1. Nesupratom kas čia vyko,pastovėjom niekas nekalba,nedainuoja ir grįžom namo. Tik arbata buvo, aišku nesivaišinom.

 2. Ne durniem

  viskas buvo pasakyta į mikrofoną „Naujų vėjų“ vadės. Renginys reklamuotas savaitę ir atėjom žinodami ko.
  O jei niekas nedainuoja, pasidainuokit patys 😛

 3. Žilvinas Pranas Smalskas

  Pavasario ir rudens lygiadieniai minimi jau penkis metus toje pačioje vietoje, tuo pačiu laiku. Renginys – tradicinis, žiūrovai – susipratę, prieina, bendrauja. Visiems viskas aišku ko atėjo, vaišinasi arbata ir sausainiais, pamini nakties trumpėjimo pradžią.
  Ale yra ir tokių, kurie ateina ir neprieina. Stebi nuo kalno ar iš už kampo kaip šnipai. Šitokie ir negirdi, ir nesupranta ko atėjo. Jei per penkis metus nesusiprato, tai jau ir nesusipras…

  • Žilvinas Pranas Smalskas

   Daugiau informacijos puslapyje ama.lt žiūrėti – ŠVENTĖS/SCENOGRAFIJA, tada – projektų „Nuo lygės iki lygės“ galerijose.
   Susitiksime tame pačiame ančių krante paminėti rudens lygiadienio rugsėjo 20 ar 21 d. Paaukosime apeiginį ožį.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.