Brangs ar ne?

UAB "Ekonominės konsultacijos ir tyrimai" šiandien vakare pateikė skaičiavimus, iš kurių matyti, jog atliekų surinkimas Anykščių rajono gyventojams turėtų pabrangti maždaug penktadaliu. Tuo tarpu rajono vadovai ir toliau nenuleidžia rankų, ieškodami būdų, kad sąskaitos nedidėtų.
Brangstantis šiukšlių išvežimas labiausiai gali kirsti per kišenę kaimiškų vietovių gyventojams. Skaičiuojama, jog šis malonumas jiems gali kainuoti net dvigubai brangiau.
„Tarybos nariai buvo nepatenkinti konsultantų atliktu darbu. Jie neturėjo kai kurių išsamių paskaičiavimų, todėl vyks dar vienas posėdis. Šiandien aišku tai, jog reikia tobulinti apskaitą, nes rajone daug nemokančių – net verslininkų. Ypač susidaro įspūdis, kad piktnaudžiauja padėtimi net kaimo turizmo sodybos ir sodininkai“, – kalbėjo Tarybos narys Mindaugas Sargūnas.
Tai, jog yra daug nemokančių už šiukšlių išvežimą, parodo ir nemaži neatitikimai Utenos rajone esančiame sąvartyne. Atliekų anykštėnai atgabena gerokai daugiau nei turėtų, o tai reiškia, jog už jas apmoka sąžiningi gyventojai.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.