Anykštėnams Pekine sekėsi skirtingai

Vakar Pekine tęsėsi žiemos olimpinės žaidynės, kuriose startavo anykštėnai biatlonininkai ir kalnų slidininkė.

Vyrų biatlono individualiose 20 km lenktynėse startavo keturi mūsų šalies atstovai. Geriausiai sekėsi rinktinės lyderiui trečiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujančiam Vytautui Stroliai (nuotraukoje). Trasą V. Strolia įveikė per 52:10.4 min. ir užėmė 21 vietą. Tomas Kaukėnas buvo netikslus penkis kartus (1-0-2-2). finišavo 70-as. 71 vietoje finišavo olimpiados debiutantas Karolis Dombrovskis, prašovęs keturis (0-1-0-3) kartus. Pirmą kartą olimpiadoje taip pat dalyvaujantis jauniausias rinktinės narys anykštėnas Linas Banys prašovė tris sykius (1-1-0-1) ir finišavo 79-as.
Kalnų slidininkė Gabija Šinkūnaitė suklydo trasos viduryje ir atsidūrė tarp 30-ties kalnų slidininkių iš 88 startavusiųjų, kurioms nepavyko įveikti pirmojo slalomo nusileidimo. Žiniaklaidai kalbėdama G.Šinkūnaitė sakė: „Padariau klaidą, po kurios teko pasitraukti iš trasos – apžergiau lazdą. Nieko jau nepakeisi. Galėjau tikrai geriau pasirodyti. Tai pirmos mano olimpinės žaidynės, jautėsi jaudulys. Dabar reikia susikaupti kitiems startams.“

Priminsime, kad olimpiadoje dalyvauja net 4 anykštėnai.