Andrioniškiečiams „didelis“ dėmesys

Šią savaitę seniūnijos darbuotojai tvirtino, jog pas juos su savo programomis dar nesivaideno nė vienas iš kandidatų į Seimą. Tuo tarpu kitokio pobūdžio prisistatymų pasitaiko. Bene „išradingiausias“ Algirdas Gansiniauskas.
Po A. Zuoko vėliava į parlamentą – septynmyliais žingsniais. Taip būtų galima apibūdinti Lietuvos laisvės sąjungos kandidato pašlovinimą arba pasišlovinimą pačiame miestelio centre esančioje lentoje.
Lentoje rašoma apie tai, jog A. Gansiniauską pažįsta ir jaunas, ir senas, protingas ir nelabai, todėl už jį balsuoti būtina. Jis dar nebūdamas seniūnu rūpinosi seniūnija, o dabar, kad galėtų pratęsti rūpinimąsi būtina tapti parlamentaru.
Kitas rėkia, kad tik Algis gali būti komandos nariu, trečias, kad tai pats geriausias viso rajono ar net didesnio regiono seniūnas, o ketvirtoji pabrėžia, jog su Algirdu labai miela pabendrauti, ypač per Jonines.
Ditirambais A. Gansiniauskui Andrioniškyje nuo lentos švaistosi provizorius Algirdas Þemgulis, gydytojas Arūnas Tarvydas, treneris Arvydas Krikščiūnas ir bibliotekininkė Þydrūnė Šiaučiulė.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.