Troškūnų gatvės žiedas užsikimšo – fotogalerija

Sekmadienį, apie 17 valandą, Anykščiuose ėmė formuotis didžiulis transporto kamštis.

Dėl vykstančio Troškūnų gatvės žiedo įrengimo vairuotojai vis dar patiria nemažai keblumų. Ypač tai pasimatė sekmadienį, kai iš miesto pusės eilė link žiedo ėmė formuotis jau ties “Maxima”.

Kaip visada, žiedą įrengiantys darbininkai nedirba nei ilgiau paprastomis dienomis, nei savaitgalio dienomis, nors orai šią vasarą idealūs tokiems darbams. Panašu, kad žiedo įrengimas nesibaigs ir iki dar vieno svarbaus įvykio anykštėnams  – Miesto šventės.

Ar nevertėtų savivaldybės administracijai atkreipti dėmesio į darbų tempą šioje strategiškai svarbioje Anykščiams vietoje? Išvažiavimas iš miesto nėra ta vieta, kuri turėtų atspindėti Lėto miesto statusą.

NYKŠČIAI

22 Komentarai

 1. saugaus eismo komisija išformuota. Specialistų trūksta. Biudžete papildomų lėšų dėl darbų grafiko spartinimo nėra.
  Linksmų švenčių ir gerų atostogų visiems keliaujantiems.

  • Kaip uźknisa debilai

   Tuo pačiu reikėjo prisiminti, kad sugriauti kolūkiai ir išnyko dinozaurai. Prie ko saugaus eismo komisijos ir remontas? Sugebėjusi pagrįsti ryšį šiuo atveju, siulU nesusiformavo pabandyti įrodyti, kad Gagarinas karas dėl Kupiškio mero sulaikymo.

   • Gal būt užknisa, jeigu tokių sutinkate savo veikloje arba institicijose, kurios turi betarpiškai spręsti įvairias visuomenės problemas ir mažinti priežastis toms problemoms atsirasti.
    Taigi savivaldybės saugaus eusmo komisija tvirtina sprendimus dėl eismo srautų pakeitimo esant statybų ar kitais atvejais. Tam įrengiami papildomi nurodomieji ženklai, atidarimas eismas aplinkelių maršrutais ir pan.
    Ar tai turime Anykščiuose? Galimai…? Apribotas eismas šalutiniais keliais, paliekant važiavimo galimybę tik per rekonstruojamą sankryžą, kur vyksta statybos darbai, nelabai aišku kieno prižiūrimi…

    • Iš kur prisigalvojote tokių nesąmonių? Eimo organizavimas remonto metu yra sudėtinė projekto dalis. Jokia saugaus eismo komisija to negali keisti. Tai net būtų viešųjų pirkimų istatymo pažeidimas, nes konkurso dalyvis teikdamas pasiūlymą įvertino iš šitas sąnaudas. Jei projekte nebus nurodyta, kad reikia įrengti kietos dangos apvažiavimą ir nepateikta jo įrengimui naudojamų medžiagų kiekiai, tai konkursą laimėjęs rangovas ir nerengs. Už tai galimos sankcijos, nes tai projekto pažeidimas. Aišku, rangovas, savo iniciatyva gali investuoti. Gal jam ekonomiškai naudingiau vietoje žvyro pakloti laikinai asfaltą, nes tuo pasiekia geresnes sąlygas savo darbuotojams ar pn.

     • čia sausas biurokratinis požiūris į vieną statybos darbų eilutę. Jūs ar kas kitas iš specialistų ar žinovų pasakykite, parodykite, kur yra skelbiami kitokie įvažiavimo/išvažiavimo maršrutai, kad nereikėtų važiuoti per rekonstruojamą sankryžą, važiuojant iš Anykščių centrinės dalies į Kauno ar Vilniaus kryptis? Ši informacija paprastai parengiama savivaldybės ir pastatomi nukreipiamieji ženklai, bei informacija patalpinama internetinėse erdvėse, kurią skelbia kaip aktualią savivaldybė norėdama palengvinti eismo dalyvių (gyventojų ir svečių) susisiekimo būdą dėl laikinų įprastinių sąlygų pasikeitimo .

 2. šiaip pagalvojus

  Kiek matosi darbų organizacija, tai ką aš žinau. Darbų vykdytoją už minimalkę pasamdė.

 3. Wonderful items from you, man. I have keep in mind your stuff previous to and you’re just extremely excellent. I really like what you’ve obtained here, really like what you’re stating and the best way in which you assert it. You are making it enjoyable and you continue to care for to keep it smart. I can not wait to learn much more from you. That is actually a wonderful web site.
  http://nforar.imwmalt.be

 4. Administracijos direktore turi sutvarkyt

  • šita sritis pagal taisykles priskiriama kuruoti direktoriaus pavaduotojui. Gali tai patvirtinti visų sričių žinovas Saulius, berods savivaldybės Tarybos narys.

  • administracija skelbia aktualią informaciją dėl Anykščių miesto šventės:
   “Tautinio paveldo ir prekybos mugės pradžia liepos 27 d. (šeštadienį) nuo 9.00 val., Anykščių miesto parke
   Prekybininkai, pageidaujantys prekiauti mugėje ar teikti paslaugas renginyje, privalo:…”
   – taigi visi norintys teikti paslaugas pirmiausia privalo pateikti daugybę dokumentų ir sumokėti mokestį už leidimą! O, ką privalo užtikrinti ir kokias įsipareigoja sudaryti sąlygas savivaldybė ?
   Na, bet, manytina, šventė bus 🙂

 5. Tai Veneta? Ji sakė, kad su pareigom susitvarko ir dar turi laiko kitur padirbėt.

 6. Argi sunku,-paskelbkit kryptis, kad Ukmergės, Kauno, Vilniaus kryptį rinktųsi pro Kurklius (Staškūniškį) ir nereiks to žiedo, liks tik Panevėžio krypties srautai

 7. Pastebejimai

  150.3. ant tiltų, viadukų, estakadų ir po jais, išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo vietą nurodantys kelio ženklai, taip pat tuneliuose; 150.7. ten, kur tarp sustojusios transporto priemonės ir ištisinės horizontaliojo ženklinimo linijos (bortelio) mažesnis kaip 3 m atstumas; 417.2 Sustojimas ir stovėjimas kur draudžiama 30 – 90 turi teisę nuvežti t.p. policija

  • Skelbiama ligonio paieška

   Reikia atimti vairuotojo pažymėjimą. vairuotojas pradėjęs neskirti u sustojimo nuo stovėjimo, po kelių metų užmiršta šviesa foto spalvų reikšmę.

   • Pastebejimai

    Sustojimas ir stovėjimas

    146 – Sustoti ir stovėti transporto priemonėms leidžiama dešinėje kelio pusėje, kuo dešiniau kelkraštyje, o jeigu jo nėra – važiuojamosios dalies pakraštyje.

    147 – Gyvenvietėse sustoti ir stovėti leidžiama ir kairėje pusėje vienos krypties eismo keliuose, taip pat keliuose, kuriuose yra po vieną kiekvienos krypties eismo juostą.

    148 – Neapšviestuose kelių ruožuose tamsiuoju paros metu arba esant blogam matomumui leidžiama stovėti tik stovėjimo aikštelėse arba už kelio ribų.

    149 – Transporto priemonėms sustoti ir stovėti važiuojamojoje dalyje leidžiama viena eile.

    150 – Motociklus be priekabos, mopedus ir dviračius leidžiama statyti dviem eilėmis, jeigu tai nekliudo eismui.

    151 – Statyti transporto priemonę kampu į važiuojamosios dalies kraštą, o ne lygiagrečiai su važiuojamosios dalies kraštu, galima tik ten, kur tai leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai ir (arba) važiuojamosios dalies ženklinimas.

    152 – Vairuotojas gali pasitraukti iš savo vietos arba palikti transporto priemonę tik pasirūpinęs, kad ji savaime nepradėtų riedėti ir ja nepasinaudotų kiti asmenys.

    153 – Draudžiama atidaryti sustojusios transporto priemonės dureles, jeigu tai kelia pavojų arba kliudo kitiems eismo dalyviams.

    154 – Palikdamas stovėti motorinę transporto priemonę stovėjimo trukmę ribojančio ženklo galiojimo zonoje, vairuotojas privalo gerai matomoje motorinės transporto priemonės vietoje palikti informaciją apie motorinės transporto priemonės atvykimo laiką.

    155 – Sustoti ir stovėti draudžiama:

    155.1 – geležinkelių pervažose ir arčiau kaip 50 m atstumu nuo jų;

    155.2 – skiriamojoje, greitėjimo ir lėtėjimo juostose;

    155.3 – ant tiltų, viadukų, estakadų ir po jais, taip pat tuneliuose;

    155.4 – pėsčiųjų perėjose ir arčiau kaip 5 m atstumu prieš jas;

    155.5 – ant vejos, šaligatvio (išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai);

    155.6 – ant pėsčiųjų ar dviračių tako, taip pat arčiau kaip 5 m atstumu prieš važiuojamosios dalies susikirtimą su pėsčiųjų ar (ir) dviračių taku;

    155.7 – ten, kur tarp sustojusios transporto priemonės ir ištisinės ženklinimo linijos (bortelio) mažesnis kaip 3 m atstumas;

    155.8 – sankryžoje ir arčiau kaip 5 m atstumu nuo jos, išskyrus atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo vietą nurodantys kelio ženklai;

    155.9 – maršrutinio transporto sustojimo aikštelėse ir arčiau kaip 15 m atstumu nuo jų (kai aikštelės nėra – arčiau kaip 15 m atstumu nuo stotelės ženklo) arba arčiau kaip 15 m atstumu nuo taksi stotelės ženklo, jeigu tai kliudytų maršrutinio transporto ar taksi eismui;

    155.10 – ten, kur sustojusi transporto priemonė užstotų kitiems vairuotojams šviesoforo signalus ar kelio ženklus arba kliudytų kitų transporto priemonių ar pėsčiųjų eismui;

    155.11 – ne gyvenvietėse, kur bent viena kryptimi kelias matomas mažiau kaip 100 m atstumu; įkalnėje, nuokalnėje arba vingyje, pažymėtuose atitinkamais kelio ženklais Nr. 113–118;

    155.12 – gyvenvietėse, kur bent viena kryptimi kelias matomas mažiau kaip 50 m atstumu; įkalnėje, nuokalnėje arba vingyje, pažymėtuose atitinkamais kelio ženklais Nr. 113–118;

    155.13 – ant užbrūkšniuotų plotų, žyminčių nukreipimo saleles.

    156 – Priverstinai sustojęs ten, kur sustoti (stovėti) draudžiama, transporto priemonės vairuotojas privalo įjungti avarinę šviesos signalizaciją, jeigu tokia įrengta (pastatyti avarinio sustojimo ženklą, kaip numatyta šių taisyklių 98 punkte), ir kuo skubiau pašalinti transporto priemonę nuo kelio.

 8. savivaldybės daunams tai netrukdo

 9. #ANYKŠČIAI

  Viskaa bus gerai, automobilių srautai suteikia įsivaizdavimą , kad čia miestas. Žmonės iš miestų įpratę ir nedaro dėl to problemos. Visi išvažiavo kam reikėjo.

 10. Čia tik vienas pavakarys, tuojau bus kiekvieną dieną taip, pradės traktoriai link Piktagalio važiuot su grūdais.

  • mums tai labai gražu, galėsime pasididžiuoti mūsų anykštėnų surinko derliaus kiekiais. Dar gal sulauksime gero obuolių derliaus ir autotraukiniai su kvepiančiais šviežiais obuoliais rikiuosis prie gamyklos.

 11. Ar negalėtu švenčių dienomis , vykstančius Panevėžio krytimis , nukeipti pro gerb. tarybos nario K.Šapokos gatve.

 12. beprocius isrinkot,todel ir betvarke,kas cia nuostabaus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.