Rankenos paliesti neišdrįsau…

Įkvėptas būsimos kandidatės į merus sutikimo palapinėje Niūronyse anykštėnas Juozas Ratautas nusprendė pasižvalgyti ir po kitas vietas, kur gali būti būsimų kandidatų. Šį kartą – pačiame  Anykščių centre.

Tęsiu pažintį su norinčiaisiais mus atstovauti. Šįkart išsiruošiau į socialdemokratų būstinę, tikėdamasis susipažinti su kandidato į merus programa, pažadais ir sumanymais keliant anykštėnų gerovę. Iš partijos kolegų norėjosi sužinoti apie pretendento kompetencijas ir ar jo asmeninės savybės (vertingosios ir netoleruotinos) atitinka siekiamoms pareigoms.

Vaizdas prie lauko durų, tiesa sakant, pribloškė. Rankenos paliesti neišdrįsau – dar kokia „zaraza“ prilips… Jei ne iškaba, veikiau pagalvočiau, jog atsidūriau prie benamių buveinės. Nori nenori lenda mintis, jog kandidatas kilęs iš skurdžios socialinės aplinkos ir, galbūt, neturi pakankamai socialinių įgūdžių. Pastatas, kurio durys nuotraukoje, yra vos už kelių žingsnių nuo pasaulyje žinomo Poeto ir Vyskupo paminklo ir jo vardu pavadinto skvero.

Kita vertus, ne ką geriau ir užsienyje – Anykščių delegacija Seinuose rado piktžolę…

Juozas Ratautas

74 komentarai

 1. Nusimeskime kaukes PONAI !!!
  O tai ponas Juozas krikscioniska morale prisimena, tik kai per Velnio akmens festivali, egzorciztines paslaugas atlieka?

  O poliktikoje kupranugaris moraline prasme dulkele pavirsta, dangaus karalyste per adatos skylute pasiekdamas. Jei politine morale, ypac tokioje salyje kaip Marijos zeme, pagal turtini skurduma matuoja?

 2. kokia partija

  tokios ir durys

 3. Čia gal kambarėliai pastogėje? O kas buvusiose LDDP. o paskui LSDP patalpose Tilto g. prie užtvankos?

  • Cha cha cha !

   Sodoma Gomora! Ir per tokį įėjimą D.Žiogelis nesigėdijo vesti nei Č.Juršėno, nei V.Blinkevičiūtės. Fui…

 4. Ant durų matosi Saugos tarnybos lipdukas. Ką ta tarnyba saugo: pašto dėžutę, partijos iškabą ar plytgalius ant laipto?

 5. Šiaip tai manyčiau

  Kas antro daugiabučio laiptinių lauko durys panašios. Čia gal pastato savininko bėda dėl lauko nepriežiūros. Socdemai turi puikias patalpas antrane aukšte, o per šias vaikšto jau daug metų ne tik jie, bet ir advokatas į savo kontorą ir kitj nuomininkai.
  Manau , čia Juozas nebežino kaip iš kailio nertis, matydamas balsaviną portale, kur jo nauja patronė iš Tamylino-Bauros ptojekto neturi žmonių palaikymo, o Žiogelis į vienus vartus pirmauja.

 6. Valio Žiogo partijai.Nebus iš jo mero.Matosi kokios durys toks ir gaspadorius.

  • užtaisys iki rinkimų ir dar iš druskos iššaus tam dviratininkui į subinę, kad pasėdėtų tazike uodegą įmerkęs 🙂

 7. Karamba Bliamba !

  Ačiū Juozui Ratautui už tokią pritrenkiančią vaizdžią informaciją. Esu pritrenktas! Tik ką Žydkapių varnos man prikarksėjo, kad į Socdemų partiją yra sugrįžusi ir „Anykštos“ redaktorė G. Šmigelskienė. Nejaugi net ji, pastabi ir kitiems reikli moteris, eidama į skyriaus susirinkimus, nematė tų apsilupusių durų bei sienų? Šepetys, pora teptukų, geltonų ir baltų dažų „Senukuose“ ar „Bikuvoje“ juk yra. Negi LSDP partijos skyrius taip nuskurdo nebesurinkdamas nario mokesčio, negi taip prarado visus rėmėjus, kad jo Pirmininkas nebesugeba išspręsti tokios paprastos ūkinės problemos. Juk gėdą darote visiems Anykščiams ponai – draugai! Nevykėlių etiketę savo partijai klijuojate. Apsimetinėjate ar tokiais ir esate? Ir Žiogelis po viso šito dar tikisi tapti meru? Meru, kuris visą rajoną pavers šitaip apsilupusiu?! O gal Šmigelskienę kelsite? Ne? Tada tik Gižinskas jums ir belieka…

 8. Donatuk atsiliepk...

  Aūūū Donatai Krikštaponi, kur dingai? Kodėl tokį apšiurusį savo partijos skyrių palikai? Daryk tvarką kaip Nazarbajevas kad bandė Kazachstane! Kitaip tavo šitokiai socdomkratijai visai pypec Anykščiuosebus!

 9. Cha cha cha !

  Blogam šokėjui ir kiaušiai trukdo…

 10. Ar čia koks naujas fetišas?:) po partijų būstines bastytis? man tai kvepia kažkokiu atidirbinėjimu kažkam įdomu kieno ausys gyliau kyšo?:)

 11. Juozai tu Juozai taigi socdemų kaptiorkė antram aukšte, susiskambintum su skyrium būt gal priėme, o čia toks pigūs politikavimas, parašiai taip kad atrodo ne užrankenos imtum, o uż kaip ko nors? Tiesa o kaip durys kurias żadėjai lygtis pakeist?

  • Šis tarybinis komūnystėlis tarybiniais laikais buvo sekretorius propogandai (ideologijai), žino, kaip žmones apšmeižti, kad ir visai ne prie ko. Kaip tokius buvo prusileidusi bažnyčia iki durų gamybos, net besuprantama, mažu apdurnino kokį kleboną, ar ką nuo sovietiniu laikų žinojo

  • ne visai taip

   prieš kiekvienus rinkimus šitas veikėjas tai su benamiais fotografuojasi tai glėbesčiuojasi, tai bauriečių favoritą liaupsina …

 12. Juozas esu komunistas

 13. Išprotėjęs pasaulis

  Nr.1. Ar šis laikraštis čia, viešai, visų debilų nuomonę gali pateikti (spauzdinti) ?
  Nr.2. Ar šis, komunistinių Rusiškų pažiūrų CCCP ideologas supranta save kaip Stalino palikuonis ?
  Nr.3. Siaubas, kaip tokie ’’zarazos’’ galėjo dirbti valstybės pareigose ? Juk jie mato tik save ir savo prišiktus triusikus !
  Nežinau, kokiais veiksmais galima žeminti LR Partijų veiklą, bet šis akivaizdžiai nupirktas !
  Dar baisiau, kai leidžiama viešai loti buvusiam komunistų šuniui ! Šiandien durų rankena, rytoj mano batai nepatiks šitam šuniui ?

  • Išprotėjusiam

   Va kaip gerai! Pavadinimą perskaitei ir matosi: turinys aiškiai išprotėjęs. Jo galima net nebeskaityti. Koks savikritiškas komentatorius! 🙂

  • Šmirgelskis tik vaidina, kad nesupranta

   Kur čia RF komunistai, o kur Lietuvos vergai ? Viską valdo ES. Jei valdytų LDK, tai ir savo Huavejaus neturėtum su kuriuo ”žolę pjauni“ čia ! Jei tokiems debiloidams Juozams ir Kvazimodams uždraus rašyt, kris susidomėjimas, skaitymas, laikraščio prenumeratos užsąkymai….. Biznis juk tai ! Pasaulis taip sutvertas- kuo daugiau durnių, tuo daugiau iš jų pinigų galima paimti ! Rėkaukit jūs čia iki sąmonės netekimo ! Pinigai kap…, kap…., kap.. , kažkam ?

  • Išprotėjusiam pasauliui

   Tik pats neišprotėk. Ar visi socialdemokratai tokie trenkti, kaip tu?

 14. Kai kandidatą į merus „augino“ tokia aplinka, nieko gero nesulauksi. Ir ne Juozas ar Petras čia kaltas.

 15. Vicemero aprangos stilius panašūs į šių durų stilių. Įsižiūrėkite kokių kostiumu vaikšto vicemeras, Brežnevo laiku stiliukas

 16. O koks tavo stiliukas? Kaip pagal tave turėtų vaiščiot ?su stringais? Tau jaučiu patiktų?

 17. ot susiplakė komunisteliai

 18. Įsisiūbavus diskusijai, leiskite ir man išstoti.
  Medinių durų ir sienos perdažymas nėra toks sudėtingas veiksmas, kaip rajono valdymas. Kita vertus, nesirūpinimas partijos įvaizdžiu suponuoja mintį, jog partija naudojama tik priedangai siekiant karjerai. Siūlau Dainiui organizuoti „subotniką“ ir apsitvarkyti. Partijoje nemažai stiprių, augalotų vyrų – nereikės ir kopėčių… Jeigu trūks kapeikos – prisidėsiu. Artėja Pasaulio anykštėnų suvažiavimas, prie A. Baranausko paminklo vyksta kiti svarbūs renginiai. Nedarykit gėdos! Mylėki partiją, vaikuti!
  P. s. Džiaugiuosi reakcija ir diskusija bei komentarų gausa. Tik noriu įspėti, jog įžeidinėti nevalia ir pagal Lietuvos teisės aktus – nusikaltimas. Tad nepatariu. Prieš vieną komentatorių pradėjau teiseną. Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms esu paaukojęs trumpuoju telefono numeriu 2 kartus – po teismo ši parama išaugs į triženklę ar keturženklę sumą. „Bairaktarui“ gal ir nepakaks, bet bombikei – tikriausiai.
  P. p. s. Diskusiją tęskite. Atsiprašau.

 19. Negaliu bent šį kartą nepritarti Juozui R. ! Žmogus kviečia socdemus apsišluoti pačiame miesto centre ir nevalyvumu nedaryti gėdos Anykščiams. Gal kokiam nors varganam sergančiam seneliui jis nueitų ir padėtų pats. Gi partija pati gali ir privalo apsikuopti !

 20. Socialdemokratų skyriaus valdyba galėtų pateikti viešą paaiškinimą, bet tyli. Tyla reiškia pritarimą.
  Ir kas be Juozo R. pasirūpintų kairiųjų politikų įvaizdžių Anykščiuose? Donatatas?, bet jam jau sveikata brangesnė, o ne skyriaus pirmininko įvaizdis….

 21. Kiek matau nežinote reikalo esmės Juozai Ratautai ir kabinėjatės lygioje vietoje, lyg neturėtumėte ką veikti. Anykščių socialdemoktarai nėra šio pastato savininkai, o tik nuomininkai, todėl minėtojo nekilnojamojo turto priežiūra priklauso jo savininkams. Apdairiau kitą kartą su pastabomis, o tai ir klouno vietoje galima likti.

  • patikslinimas

   ne viso pastato nuomininkai, o tik dalies antrame aukšte įrengtų patalpų nuomininkai.

  • Normaliai partijai gėda būtų kabinti savo iškabą ant tokio pastato. Kitą sykį socialdemokratų iškabą ar kitą atributiką rasime šiukšlyne – galėsite pasiteisinti, kad jis ne jūsų nuosavybė

 22. Nusimeskime kaukes PONAI !!!

  O man patiktu kokios partijos bustine su pauaksuotais vartais…. Ir virs tu vartu partijos sukis:
  Mes sugebejome pavogti milijona del vartu, sugebesime ir del jusu!!!

 23. Juozai Ratautai, būkite ramus, nuo šių durų rankenos „zaraza“ tikrai neužsikrėsite. Šiais laikais „zaraza“ galima pasigauti per aklas internetinias pažintis, bet kadadangi jūs ir jomis nesinaudojate(aklomis internetinėmis pažintintimis) tai būkite ir toliau sveikas kaip ridikas. Na ir aišku, mažiau kabinėkitės.

  • Visai nesikabinėsiu, kai nebūsite politiku

  • Nusimeskime kaukes PONAI !!!
   Zmogus ivardines internetines pazintis kaip aklas, ko gero pats turejo tokiu pazinciu nemenka patirti. Juk be patirties zmogus niekada nepasakytu, kad jos aklos, juk i erkrana veizejama……… Bet veizeji veizeji, matai tetute, galvoji kad ji siaip tik aspimeta del juokelio prietranka.

   O ateina i ta nelemta kavinele, pasirodo visai neapsimeta… Ir viespatie auksciausias kokius nuotykius reikia patirti, kai ji joje isijaucia i Vasilisos nepakartojamosios role. Nori nenori tampi aklas tame internte, per karcia patirti suvokes 🙂
   ____________________________________________________________________________________________
   O tai kuom politika nuo ju skiriasi. Ta pati Vasilisa nepakartojamoji. Ta pati reklama, as tik vienintele tokia del jusu. Tie patys nuotykiai issirinkus… Taip sakant akli pasimatymai per rinkimus, pagal skrajute mes de jusu, jus del musu……
   ________________________________________________________________________________________________________
   Griztant atgal prie aklo veizejimo i interneto ekrana, as pradejau mastyti. Jei veizuolai jokios informacijos nesuteikia, reiskia reikia pagal seneli Zigmunda sukurti ta pati dirgikli, i kuri skirtingos Vasilisos reguoja skirtingai. Pvz as pastebejau kad grubaus intymumo pasiulymai,
   netinka proletarinio kirpimo butybems. Kur tau, juk jos Vasilisos nepakartojamosios. Ir mano nuostabai issilavinusioms inteligentiskoms moterims, labiau patinka grubaus stiliaus glamones. Tai si paradoksa as isrisau suprates, kad moterims yra maziausiai dvieju visiskai skirtingu tipu vyru porekis. Kokio tipo truksta ju gyvenime, toks ir alkis…. Jei tas grubusis ir taip kiekviena diena ant sofkes voliojasi, kokio velnio dar tokio pacio ieskoti akluose pasimatymuose. O jei aplink vien seilinukai, tai aisku truks tokio drin drin. etca etca personazo.
   ______________________________________________________________________________________________________________
   Tai as paskui pradejau galvoti o kaip tai galima pritaikyti su politiniu partiju aklais isrinkimais. Tai supratau kad tas pats principas, juk visos
   partijos propaguoja meile tautai. O kur meile, ten veikia tie patys Zigmundiski desniai. Partijas turi rinkti tie zmones, kurios ne panasios i juos, o kurioms yra tokiu zmoniu deficitas. Pvz partijoje pagrinde sudaro menininkai, muzikantai ir siaip neordinarios asmenybes… Tai tokia partija aukso kasyklos statybininkams. Nes dvarams dvareliams ta partija aptarnuti tiek darbo, nors naktimis dirbk.
   Dar ir ponios greiciausiai prie mano minimo grubumo poreikius gali tureti..

   Arba partija tarkim pagrinde uzsiima gamyba, energetika, ukininkavimu. Kokie sansai ten ir per kokia skylute i ukinikavima linkusiems pilieciams ten prasimusti. Bet va dizaineriams, juos apiepuosti, apkamsyti, duris gelytemis ir burbuliukais nuspalvinti, visos galimybes.
   ___________________________________________________________________________________________________________
   P.S Atsisveikindamas ziuriu i musu valdoves ir galvoju. Kazi kokio tipazo joms truksta ar ne?

 24. Ne kiekvienas geru fermos vedėju galįs būti, bus normaliu rajono vadovu.

  • susitvarkė su AKM, paskelbęs privalomą pavienių kiaulių ūkiuose skerdimą, tai susitvarkys ir su partijos skyriumi, perkeldamas į moderniai įrengtas patalpas į klasterio teritoriją, Tilto g. Dabar partijos nariams ir rėmėjams tinka ir taip blyn!

 25. būčiau komunistų narys tai pats, niekam nesakęs, nudažyčiau tas apsilupusias duris iš vakaro.Kokia buvo pas komunistus tvarka,tokia ir liko,keičiant partijų pavadinimus tvarka nesikeičia,riebiai matyti..

 26. Kadangi Anykščiai rašytojų kraštas, tai kas nors galėtų parašyti kokį kūrinėlį ,, Juozas ir durų rankena“

  • Geriau tinka kraštotyrai skirta knyga, kurios leidybą galimai paremtų savivaldybė.
   Čia gyvo kraštotyrinko J.R. paskojimai sugultų kokios politinės partijos pro kokias duris vaikšto, kurias duris partijų lyderiai prieš rinkimus dažniau varsto ir ką už jų tariasi. Matomai neaplenktų ir imtymių patalpų durų ir už jų vykstančių po-litinių susijungimų į koaliucijas.

 27. Ar nori ’’išstoti”, ar tik ’’pastoti’’ ?

  Panevėžin nuvažiuok, ten yra toks daktarėlis, buvęs milijonierius…Už kiaušukų tau palaikys ir pasakys kokia liga sergi ! Abu buvę komunistėliai sutarsite visuose savo meilės žaidimuose !

 28. Šitas šuo loja jau nuo tada kai išėjo pensijon

  Loja kad nori gero žmonėms ? Nu visi šunys loja ir nori gero savo šeimininkui ! Už tai jie ir gauna ėsti atliekų, kas lieka nuo žmonių !

 29. Rotautai ruoskis tu geriau velnio akmeniui, girdejau daug zmoniu ruosiasi atvaziuot patript zoles, issitrauk savo vejos palycininko uniforma, issilygink, pasiruosk…

 30. Akivaizdu, bet neįtikėtina!

  Pabuvęs valdžioje 4 metus ir nič nieko nepadaręs žmonėms ir dar nesusitvarkantis su partiniu įvaizdžiu negali tapti pirmuoju asmeniu rajone.

 31. Siaubas kokia siena! Pro čia vaikštau į bažnyčią. Gėdinga.

 32. Kas galit pasakyt, kur yra konservatorių būstinė – norėsiu ir juos aplankyt. O tai supyks…

 33. Kaip suprantu, ta rankena dar kažkokiais zarazais ištepta. Padėkite šalia bent dezinfikuojančio skysčio, kad būtų galima iš išorės ir iš vidaus dezinfikuoti. Padaugės lankytojų ir rinkėjų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.