Ramūnas Karbauskis: „Politika tampa šlykšti, kai prie valdžios prieina jos neverti asmenys“

Pritariu V. Landsbergiui, kad pamišėlių daug, tik juos matau ne ten, kur jis juos mato. Taip pat pritariu, kad ne visus galima vadinti Lietuvos žmonėmis, bet vėlgi, juos matau ne tuose, kuriuose mato V. Landsbergis. Lietuvos žmonėmis nepavadinčiau tų, kurie išporceliuoja Lietuvą po gabalėlį, praskolina ją, pykstasi su visais, kad ši virstų Europos užribiu, kiršina Tautą, apsimeta tuo kuo nėra, kad laimėtų rinkimus, nusispjauna į žmonių sveikatą ir prastūminėja farmacininkų bei alkoholio pramonės projektus, nusispjauna į visuomenės gerovę, iškeičia Lietuvą ir jos ekonomiką į anūko patapšnojimą per petį, siūlo Lietuvos vaikams narkotikus, primindami, kad Žemėje per daug žmonių…

Dar labai daug ką būtų galima vardinti, bet šį kartą nesiplėsiu. Taigi, mano pasiūlymas konservatoriams – pamatykite save iš šono ir įsivertinkite iš naujo, kas vertas Lietuvos žmogaus vardo, kas ne ir kas yra tikrieji pamišėliai. Kai didelė visuomenės dalis Tautai brangią dieną renkasi prie Seimo į taikų mitingą – labai stiprus ženklas valdžiai, kad valstybė valdoma neteisingai, visuomenė sukiršinta ir nusivylusi, bet vis dar tikinti savimi ir vienybės galia prieš neteisybę. Valdžia šios Tautos dalies bijo labiausiai, bet nemaniau, kad praėjus 31-eriems metams po Sausio įvykių, barikados bus statomos savo Tautai, kaip priešui… Šiuo žingsniu valdžia bankrutavo galutinai. Ir nemanau, kad po vakar, ji turi kokią nors moralinę teisę aiškinti, kas yra demokratija, kaip turi elgtis ir kuo vadovautis kitos šalys kaip Baltarusija, Rusija ir Kinija.

O po minėjimo, patys valdantieji moralizavo, kas ir kaip turėjo elgtis iškilmingame minėjime, vėlgi pasielgė labai ciniškai ir negarbingai Tautos atžvilgiu. I.Šimonytė savo pašaipiomis grimasomis ir V. Landsbergis savo epitetais įtikino, kad jie labai nuoširdžiai mato dvi Lietuvas. Viena iš jų – besąlygiškai ir fanatiškai tikinti konservatoriais, net jei šie dar kartą praskolins Lietuvą, nuvarys į visišką bankrotą. Kita – tie, kurie iš tiesų myli Lietuvą, čia kuria šeimas, darbo vietas, kabinasi iš paskutinių išgalių ir galėtų atiduoti paskutinius savo marškinius, kad galėtų čia auginti savo vaikus. Tik pastarąją jie mato kaip „runkelius“, „šunaują“, o vakar dar ir „pamišėliais“ ir nevertais Lietuvos žmogaus vardo pavadino. Taigi antroji Lietuva jų akyse verta tik paniekos… Aiškiau tai parodyti žmonėms jau nebuvo įmanoma.Kitas dalykas, kas iš tiesų neramina, kad ši valdžia sąmoningai provokuoja. Juk tiek Seimo pirmininkė, tiek I.Šimonytė jau seniai žinojo, kad žmonės rinksis prie Seimo su reikalavimais. Buvo pakankamai laiko pasiruošti bendravimui su jais, o ne atskirti metalinėmis tvoromis ir apsimesti, kad jų nėra, kad jų niekas negirdi ir nemato. Kiek man teko matyti, susirinkusi publika pagarbiai elgėsi atiduodama pagarbą žuvusiems. O kad švilpė I.Šimonytei ir V.Čmilytei, ponios turėjo pačios susimąstyti, kodėl buvo parodyta nepagarba tik joms, kurios kurčios ir aklos Laisvei ir Lietuvos simboliams už kuriuos žuvo mūsų tautos didvyriai.Žmonės jau daugiau negali tylėti, matydami, kaip valdžia nieko nedaro dėl kylančių kainų, brangstančių degalų, šildymo ir elektros, bet kalba apie naujus mokesčius, kurie pavers gyvenimą Lietuvoje nepakeliamu.

Žmonės mato valdžios neveiksnumą iškilus problemoms, jos nenormalų polinkį stumti visuomenei nepriimtinas ideologijas, prigaminti naujų bėdų Lietuvai ir dar su milžiniškomis neigiamomis pasekmėmis, kurių buvo galima išvengti. Bet ši valdžia arogantiška, tvarkysis savo reikalus toliau, statys matomas ir nematomas barikadas, kurios skirs patogius piliečius nuo nepatogių, kurie nuolatos kariaus tarpusavyje ir goš juodus konservatorių darbelius. Bet aš tikiu ir matau, kad didžioji visuomenės dalis dar naudojasi iškovota Laisve ir demokratijos suteiktomis galimybėmis, kuriomis sėkmingai naudojasi kitų demokratinių valstybių piliečiai, siekdami būti išgirstais. Visada buvau ir būsiu tokių žmonių pusėje, dėl to ir esu politikoje, kuri, kaip matote yra šlykšti, kai prie valdžios prieina jos neverti asmenys…

Ramūnas Karbauskis

16 komentarų

 1. Paskelbta taikliai.

  • Klasikas pastebėjo

   Karbauskis pareiškė, kad dėl katastrofiškų jo valstiečių reitingo smukimo yra kalta dabartinė valdžia, o ypač konservatoriai, kurie su savimi į dugną tempia ir Karbauskį. Bukvaliai.

   Anksčiau, kai susimaudavo valdžia, tai būdavo puiki galimybė opozicijai rinkti populiarumo taškus. Karbauskiui, pasirodo, kitaip. Ne tik nuosavi pautai, bet ir atsivėrusios galimybės maišo. Kolchoze viskas per kitą galą.

   P.s. Gerai bent tiek, kad nebesako, jog tas reitingų smukimas yra dar viena LVŽS pergalė.

 2. bet kokios geros nuomonės apie save……

 3. Tu pats esi slyksti ruskiu atmata, salies isdavikas, susiktas parsidavelis ir isviso arteja rinkimai vel suokt pradejo, nesijaudink jau taves tikrai niekas neberinks

 4. I karbauski

  Nors pagal jusu kvaila nuomone ir yra ruskiu atmata bet raso visiska tiesa o jums isverstoskuriui tai nepatinka nes esat toks kaip tie dusia it sazine prarade koncervatoriai pries sky su savo seniu lanzbergiu, kuris isdraske visa lietuvele,

 5. Ramybes tautieciai! Dar 30 metu pakentekim ir gyvensim kaip Svedija (1925metais) Kinkysim arkliukus, pas ponus uz pusmaisi miltu ir bulbu dirbsim! Pasakykit man durnam, laisvi yra tie kurie neturi jokiu banku sutarciu, gyvena lusnoj kur net,, komunalinis,, nepasiekia, nieko neturi ka galetu atimti anstoliai??? Nes jei bent kiek bandai kabintis i oresni gyvenima, iskarto laisve turi pirkti!!!!!!!!!!!!

 6. Tai jau dabar sveikinimai ponui. Jo pasekėjai vakar baubė garsiau net už maršistus.

 7. Gal net reiks pradėti gerbti. Už savikritiškumą.

 8. Elektros tarpininkai ,- valstieciu darbas.
  Paziurekite kaip per nyksciu radija baura suokia … Tai net juokas ima…

  • Valio komentatoriams( didziajai ju daliai) valio kad dar bus didesni mokesciai, maisto produktu kainos, kad Vasario 16-sios minejime musu valdzia apjuostu ne tik policija, bet ir kariuomene, tuomet tai tikrai nebus “ baubimo“ matosi ,kad daugelis net neisivaizduoja koks yra tikras gyvyliu baubimas, siais auksto issilavinimo laikais nepasiekiamas supratimas, linkiu visiems Ramybes, Pakantumo , Taikos.

 9. Baisu. Visos Lietuvos istorijoje dabartinė valdžia labai suvarė lietuvele. Baisiau ir negali būti. Viską reikėtų pradėti nuo nulio. Visa seima pakeisti naujais seimo nariais iš užsienio, tada gal kažkas pasikeistų.kazkoks tai vaikų darželis ir cirkas. Patys jus viska matote😀aš duonytes ir pienuko negaliu nusipirkti😭😭😭😭😭

 10. Tiesa parasakyta

  Pati šlykščiausia vyriausybė ! Parodė vakar kad bijo minios ,kareiviai ,tvoros policininkai ,grotos ir atstumas nuo minios .Ko jie bijo ? Jei gerovės valstybe turėtų tauta ant rankų nešioti ,o dabar ? Kita syk dar ir šunimis apsitvėrs. Mafijozai ,klaociukai ,vagys !

 11. Kažkaip simboliškai sausio 13 šventime atrodė Grybauskaitė. Prieš 30 metų jinai priklausė jedinstvenikams ir buvo Burokeviaus partijoje. Taip pat paradoksalu, bet šios šventės proga buvęs KGB etatinis darbuotojas Čmil irgi buvo pasveikintas. Kas negerai Lietuvoje, tarsi atvirkščias veidrodis ?

 12. dar slykstesne ,kai tokie tipai siekia valdzios

 13. Pritariu komentatoriams. Labai pikta, kad tik valstiečiai išdrįsta pasisakyti ir neuždrausti komentarus (kaip naujai kuriama partija). Aš manau, kad jie galėtų daugiau išsakyti savo nuomonę, nes tiek darbiečiams tiek socdemams viskas tinka, jie nemato trūkumų nei Lietuvių kalbos darkyme, nei narkotikų legalizavime, nei mokesčių kėlime ar Lietuvos Konstitucijos nepaisyme. Suprantu konservatorių rinkėjams gėda, kaip ir valstiečiams gėda dėl juos išdavusio Tomilino.

 14. paaiškinkit man šunaujos atstovei kas vyksta, kad nuo savų Lietuvos žmonių reikia užsitverti ir kodėl kai konservatoriai valdžioj, vyksta langų daužymai ir mitingai ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.