Pasigirdo pirmieji įspūdžiai iš vakarykščio apsilankymo Anykščiuose

Šiandien Seime svarstant kitų metų biudžetą, bene daugiausiai kritikos valdantiesiems „valstiečiams“ pažėrė Mišrios parlamentarų frakcijos narė Aušra Maldeikienė ir konservatorius Gabrielius Landsbergis. Pastarasis visiems papasakojo apie valdžios nuviltą ir apgautą anykštėnę.

Politiko teigimu, apie smarkiai pasunkėjusią eilinių piliečių padėtį jis paskutinį kartą žmonių klausėsi vakar būtent Anykščiuose, kur kolegomis lankėsi miestelėnų butuose.

G. Landsbergis sakė, jog pasikalbėjus su anykštėnais paaiškėjo ir tai, kas yra aišku – 2018-ųjų metų biudžetas gali būti vadinamas „Nepamatuotų lūkesčių biudžetu“.

„Viena moteriškė Anykščių bute sakė, kad premjeras ir sveikatos apsaugos ministras žadėjo pigesnius vaistus. Sakė, kad jos perkamas vaistas pabrango net keturiais eurais. Žmonės pasipiktinę,  kad tai, ką girdi per televiziją yra netiesa“, – kritikuodamas planuojamą valstybės lėšų perskirstymą kalbėjo G. Landsbergis.

Tuo tarpu Aušra Maldeikienė didžiausiu melagiu šį kartą išvadino finansų ministrą Vilių Šapoką ir nurodė, jog kitais metais labiausiai bus nuskriausti vidutines pajamas gaudantys žmonės, o tai darys dar didesnę neigiamą įtaką emigracijos mastui.

4 Komentarai

  1. visi jie melagiai!!!

  2. meldaikiene visus avinais vadina ,o pati didziausia ovele

  3. reikia pradet nuo mirties bausmes, o tada ,ir tvarka bus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.