Nėščiąją išvežė į ligoninę

Gegužės 25 dieną, apie pusę vienuoliktos, Anykščiuose įvyko avarija, po kurios pagalbos prireikė vienai iš vairuotojų.

Avarija įvyko Šaltupio ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje, kur šonais viena į kitą brūkštelėjo du moterų vairuojami automobiliai. Sprendžiant iš žymės ant vieno iš jų, automobilių kontaktas buvo minimalus. Tiesa, ir tiek užteko, kad vienai iš vairuotojų prisireiktų greitosios pagalbos medikų, nes vairavo nėščia moteris. Medikai nėščiąją išvežė į Anykščių ligoninę.

NYKŠČIAI

9 komentarai

 1. Anykščių miesto ir rajono saugaus eismo komisija dar miega žiemos miegu ir nesirūpina eismo saugumo užtikrinimu rajoniniuose keliuose ir gatvėse. Mieste gatvių juostų ženklinimas neatnaujinamas, kaimo vietovėse asfalto duobės neužtaisomos, kas didina riziką eimo įvykiams kelyje nutikti. Neišimtis ir pastarasis atvejis. Gaila, kad to nemato politikai, išrinkti rajono tarybą, kurie pagal savivaldos įstaytme apibrėžtas tarybos nario nuostatus privalėtų rengti nuolatinius susitikimus su bendruomenės gyventojais, išklausyti problemas, kurias turi spręsti vykdančioji valdžia ir imtis veiksmų, kad problemos būtų sprendžiamos laiku, bei kuo mažiau jų kiltų.
  Ar kas gali vardinti kada kuris iš saviavdybės tarybos narių rengė gyventojų sueigas ir sprendė bendruomenės problemas?

  • Vienintelis klausimas

   O tai kokia problema slypi pastarajame atvejyje? Gal nesunku būtų įvardinti? Moteriškės susidūrė, kad politikai nerengė kažkokių sueigų??? O gal tiesiog viena nesilaikė elementarių KET reikalavimų?

   • čia faktas, kad aplaidūs politikai, išrinkti gyventojų valdyti ir kontroliuoti vykdančiosios valdžios viešųjų paslaugų tinkamą vykdymą, bei gyventojų saugumo užtikrinimą tiek dalyvaujant eisme tiek ir kitose viešose vietose.
    Saugaus eismo ekspertai gali konstatuoti, kad pastaraojo eismo vykio viena iš priežasčių-nepaženklintos eismo juostos, todėl vairuotojos nekaltos-kalta savivaldybės administracija, neužtikrinanti gatvių saugaus eismo priemonių įrengimo, eismo juostų nužymėjimo, pėsčiųjų perėjų ženklinimo ir pan. Įvykio metu nukentėjo motris, besilaukianti kūdikio. Taigi, tai turėtų rūpėti ir skaudėti būsimiems merams, nes esamąjam tai nerūpi!!! Ar žmonių saugumas gatvėse tik viena iš problemų, kurios trukdo politikams ramiai laukti kadencijos pabaigos ir dalinantis įtakos zonas, ruošti naujus pažadus apie tai kaip ČIA GERA GYVENTI…

  • juozai tu juozai

   nu tik nebenusišnekėk

 2. Kaip lezbes abi pasibuciavo🤪😄🙈

 3. Kontaktas buvo minimalus, bet viena moteris vis tik pastojo brūkštelėjusi su kita moterimi ? Tai nustatė pareigūnai sankryžoje ? Nors sunku suprasti, ar jau buvo pastojusi, ar tik sankryžoje tapo nėščia ? Kažkoks kosmosas – Tai gimė jau kūdikis sankryžoj, ar ligoninėj parašykit ?

  Labai išsamus straipsnis !

  • Branyt, ar tu buvai kada neščia? Jeigu dar nebuvai, tai nesitikėk, kad per šoną brūkštelėjus, kad ir tinkamu organu pastosi. Tam reikia gilių po-ly-ti-nių santykių su atitinkamu partneriu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.