Jau stebi orų prognozes

UAB „Anykščių šiluma“ vadovas Virgilijus Vaičiulis skaičiuoja dienas, kiek liko iki katilinių starto.  Direktoriaus teigimu, šildymui pasirengta ir galima pradėti kad ir rytoj, tačiau tikėtina, jog radiatoriai pradės kaisti tik apie spalio vidurį.
„Anykščių šiluma“ kuru pilnai apsirūpinusi iki jau beprasidedančio šildymo sezono pabaigos. Šilumininkų vadovui neramu tik dėl Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos  (VKEKK) niekaip nepatvirtinamos bazinės kainos.
„Kada bus duota komanda iš savivaldybės ar gyventojų, iš karto ir užkursime katilines. O dėl kilovatvalandės kainos – bijau prognozuoti. Dėl kuro viskas turėtų išlikti tame lygmenyje kaip buvo pavasarį, tačiau neaišku, ką nuspręs VKEKK. Jau trečias specialistas skaičiuoja Anykščių dedamąsias. Vienas išeina, kitas ateina ir vėl iš naujo. Tačiau labai pabrangti šiluma neturėtų“, – sakė V. Vaičiulis.
„Anykščių šiluma“ darbuotojai jau kiekvieną dieną internete seka orų prognozes. O naujausios – kol kas palankios vartotojams dar apie 3-is savaites.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.