Šeštadienis, 2017 09 23 
21:01:14
Naujienos
Kriminalai
Sportas
Renginiai
Skelbimai
Fotoreidas
Pranešk naujieną
Kontaktai

Derliaus šventė Obuolinės 2017 - jau čia pat. Ar šie metai buvo dosnūs anykštėnams?
 


Tartasi dėl galimybės perkelti Anykščių PSPC į Anykščių ligoninę
2016 11 21
Image

Šiandien rajono mero Kęstučio Tubio kabinete įvyko susitikimas, kurio metu ieškota būdų, kaip polikliniką ir ligoninę sutalpinti po vienu stogu.

Susitikime dalyvavo rajono vadovai, Savivaldybės gydytoja, Savivaldybės administracijos Statybos, Investicijų ir projektų valdymo, Viešųjų pirkimų ir turto skyrių vedėjai, Anykščių PSPC ir Anykščių ligoninės vadovai.  

„Iš rajono gyventojų ne kartą esu sulaukęs skundų dėl nepatogumų, kai iš poliklinikos tenka dar tą pačią dieną keliauti į ligoninę. Žmonės sako kartais net susipainiojantys, kur jiems reikia atvykti, o kur dar reikalingi tyrimai - juk ne visus juos gyventojams gali atlikti poliklinikos dirbantys medikai. Tikiu, kad Anykščių PSPC ir perkėlimas į laisvas ligoninės patalpas Anykščių rajono gyventojams kainuotų ne tik mažiau laiko, bet ir jėgų“, - sakė Savivaldybės meras K. Tubis.

Idėja į laisvas Anykščių ligoninės patalpas perkelti Anykščių PSPC - ne naujiena. Ji buvo pradėta vystyti dar 2008 m., kai parengus galimybių studiją į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministeriją buvo kreiptasi dėl galimo finansavimo. Pastarasis gautas nebuvo. Šiais metais pateikus prašymą jis taip pat nebuvo patenkintas.

Susitikime dalyvavusiems rajono ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovams išreiškus pritarimą Anykščių PSPC perkėlimui į laisvas Anykščių ligoninės patalpas, buvo nuspręsta parengti investicinį projektą, kurio metu būtų įvertintas šios idėjos visuomeninis-ekonominis naudingumas, tikslingai pasirengta paraiškos teikimui.


Komentarai (25)
 
GYVENTOJA | 2016 11 24
 
tikrai reikia kažką daryti kad susirgusiam žmogui būtų patogiau.Siūlau ir pritariu įdėjai;sutvarkyti transporto paslaugas kas pusvalandį galima būtų pasinaudoti,arba iš ligoninės perkelti visus gydytojus į polikliniką ir rengeną kurio labiausia reikia ,o ligoninė tegul rūpinasi gulinčiais ligoninėje,slauga,reabilitacija ,tai būtų pats pigiausias variantas,nes poliklinikoje turi gydytojai net po du kabinetus,nuomoja vaistinėms.Tai mano nuomonė bent man taip šiandien atrodytų.Vadovai abu turintys patirties ir gebantys tvarkytis racionaliai.
 
 
 
Agota | 2016 11 24
 
Mere,jeigu Jūs sutvarkysite,kad iš poliklinikos, pastoviai,visomis darbo dienomis ,ir dažnai, kursuotų maršrutinis autobusas į ligoninę, JUMS prezidento postas bus garantuotas.Manau,kad šis sprendimas būtų įgyvendintas greičiausiai ir be didelių investicijų.O merdinčią naujosios ligoninės dalį panaudoti senelių globai.
 
 
 
juze | 2016 11 23
 
Mere ,jei jus perkelsite poliklinika i ligonine - JUMS antra kadencija garantuota.Laaaaukiam!Ir REDAKCIJAI(neistrinkit)
 
 
 
ali | 2016 11 22
 
Gal idėja ir nebloga, bet kaip bus su susisiekimu? Dabar autobusiukas nuvažiuoja kelis kartus ir viskas, o ką daryti kitu metu kai jis nevažiuoja. Ramybės gyventojams tai aišku kad gerai, bet nevisi ten gyvena. Tada reikia pagalvopti ir apie normalų susisiekimą, o ne prašinėti gal kas nosr gali pavežti.
 
 
 
Galvoju | 2016 11 22
 
Visai geras ir pigesnis pasiūlymas dėl rentgeno perkėlimo į polikliniką.
 
 
 
xx | 2016 11 22
 
Šimtą kartų lengviau pastatyt naują statinį, nei įrengti polikliniką sugriuvusiuose korpusuose.
 
 
 
Micius | 2016 11 22
 
Pritariu
 
 
 
gera idėja | 2016 11 22
 
Labai patogu būtų, viskas vienoje vietoje , po vienu stogu.  
Dar galėtų kokią mažą kavinukę įkurti. Kavos , užvalgyti.Juk lankymasis gydymo įstaigoje užtrunka pusdienį, atvykusiems iš toliau irgi gerai.
 
 
 
LAIŠKAS,GERB. MERUI kĘSTUČIUI | 2016 11 22
 
Perkėlus Anykščių polikliniką į ligoninės patalpas būtų palengvintas Anykščių m.ir viso rajono gyventojų gyvenimas gydymo atžvilgiu,nebereiktų po kelis kilometrus kulniuoti iš vienos gydymo įstaigos į kitą ir atgal.Žinom,praktiškai tai padaryti nėra taip paprasta,reikia turėti daug pinigų.Manau,kad reikia daryti perkėlimą dalimis,kaip kad ligoninė kėlėsi į naująsias pastatytas patalpas.Didžiausia bėda mums yra chirurgai,kad dirba ne vienoje vietoje,Rentgeno tyrimų poliklinika neatlieka,reikia eiti į ligoninę,o traumuotam ligoniui tai per sunku.Būtų prašymas,kad pradžiai nors iš poliklinikos chirurgus perkeltų dirbti į ligoninę,visą kitą dar kaip nors pakentėti ir toliau galima arba vėl grąžinkit į polikliniką rentgeną,kad baigtus tie vargai vykti gydytis iš vienos vietos į kitą.Su pagarba ,Jūsų rinkėjai.
 
 
 
puiki | 2016 11 22
 
ideja butu kur benamiam kol langus isdazys glaustis
 
 
 
Nežiniukas | 2016 11 22
 
Vaje vaje... Ir teismas, ir piniginė... Ir ką aš ten tokio nedoro per savo nežinojimą pridariau? Jau taip atsiprašau, kad net nežinau ar begali būti labiau.
 
 
 
GIN | 2016 11 22
 
KITAS LIGONINES KORPUSAS TAI KAIP KALEJIMO KARCERIS TEN VISA PARA SAULES NERA.KELI TUKSTANCIAI EURU KAINUOTU TRUKSTAMUS TYRIMUS ATLIKTI PSPC ,O SUVERSTA SUDAUZYTA PASTATA PRIKELTI KAINUOS MILIONUS.TAI TADA GAL LIGONINE ATKELTI I SENA LIGONINE JI TIEK PAT SUVERSTA IR BAZNYCIAI ARCIAU
 
 
 
Diva | 2016 11 21
 
Labai gera įdėja.Ne mano vienos noras,kad poliklinika būtu perkelta į ligoninę.
 
 
 
Petras | 2016 11 21
 
Cirkai tęsiami. Negi lauksime dar du metus iki naujų rinkimų!?
 
 
 
Pagaliau | 2016 11 21
 
Jau senai tai reikėjo padaryti. Tikiuosi, taip ir padarysit. Ačiū.
 
 
 
nežiniukui | 2016 11 21
 
ruoškis į teismą ir piniginę už įžeidimą.
 
 
 
Baisu | 2016 11 21
 
Esam kiaules ? Tada laukim maro
 
 
 
Ale karamba bliamba ! | 2016 11 21
 
Tai gerą ligoninę tas Alesionka Anykščiams išrūpino, a!? Ir poliklinika sutilps ir stacionaras!!! O mes atsidėkodami jo net į Seimą neišrinkome... Kuo ne kiaulės asmam? :x
 
 
 
smagu | 2016 11 21
 
gal atsibus valdininkeliai...laukiam nesulaukiam....Tikrai butu stebuklai-Kaledos jau ant slenkscio...Svajoniu issipyldimo metai ypatingai pagyvenusiems :?
 
 
 
Gerai, bet... | 2016 11 21
 
būtų labai svarbu teikiant paraišką tuo pačiu numatyti ir tolimesnį PSPC likimą, kad iš puikaus pastato netaptų dar vienu apleistu objektu.
 
 
 
anykstene | 2016 11 21
 
Sveikintina ideja. Kad kuo skubiau ji butu igyvendinta. Naudinga ir aktualu visiems.
 
 
 
jee | 2016 11 21
 
cia delei to, kad jau sunku ir istaigu vadovams is vienos klinikos i kita nuklibinksciuoti.
 
 
 
puiki ideja | 2016 11 21
 
Aciu,esu vienisas kaimo zmogus, nevairuoju, daznai lankausi pas gydytojus, kol pescias nueinu is poliklinikos i ligonine tyrimam, patiriu dideliu sunkumu.labai vertinu sia rajono vadovu ideja ir laukiu jos igyvendinimo.
 
 
 
senjoras | 2016 11 21
 
Nors vieną gerą pažadą įvykdytų senjoram.
 
 
 
TIESA | 2016 11 21
 
8)
 
 

 
Rašyti komentarą

Nyksciai.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Jeigu pastebėjote įžeidžiantį arba šmeižiamojo pobūdžio komentarą, melagingą informaciją, praneškite el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti - komentarą pašalinsime.

Pastebėjus draudžiamus komentarus, prašome apie juos nedelsiant pranešti „Nyksciai.lt“ redakcijai.


Vardas

Komentaras

 Rugsėjis 2017 
PATKPŠS
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

© 2008-2015 Nyksciai.lt
Visa medžiaga, pateikta Nyksciai.lt interneto svetainėje "www.nyksciai.lt" yra UAB "Atvirai" nuosavybė, jeigu nenurodyta kitaip. Svetainės informaciją arba jos dalis griežtai draudžiama dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Atvirai“ įgaliotų darbuotojų leidimo.