Bus mažesnė konkurencija į mero postą

Skelbiama, kad lapkričio 20 dieną susirinkusi Darbo partijos taryba patvirtino kandidatų į merus sąrašą.

Iš viso buvo patvirtinta 30 kandidatų į merus. Anykščiai panašu, kad kandidato į merus nuo šios partijos artėjančiuose rinkimuose neturės. Darbo partijos skyriui Anykščiuose vadovauja Ričardas Sargūnas, jis yra ir vienintelis atstovas rajono taryboje.  Tiesa, pats R.Sargūnas teigia, kad dar nenuspręsta. „Matysime, laukiame ir to, koks bus mero vaidmuo, jei keisis įstatymas, po to spręsim, ar kelti kandidatūrą“, – sakė R.Sargūnas.

NYKŠČIAI

5 komentarai

  1. Kodėl ne turės, tokia buvo gausi DP Anykščių skyrius, ne tikiu.

    • gal nežinai, kad kiekvienoj partijoje būna tol, kol malonumą gauną. Matomai Antanas su Tomu daugelį labiau pamalonino pažadais ir patepė viliokliais kvepalais pirtyje, sudarydami naujo pavadinimo partijos skyrių. Tai apie juos ir susispietė visos ir visi, negaudami malonumų pas darbiečius. “vardan valdžios….“ skamba geriau negu dėl „darbo“ 🙂

  2. Silpsta agurkiniu šaika,o Rička jau labai nusenęs pencinykas

  3. Kam blokuojat

  4. Išsirinktumėt tinkamiausią merą Anykščiams gerbiamą p. Romaldą Gižinską (jei aišku šis sutiktų kandidatuoti)ir nereiktų dejuoti komentaruose,kokia bloga jūsų valdžia. Šis žmogus galėtų daug gero nuveikti jūsų kraštui, žinoma kiek leistų mero posto galimybės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.