Berankio dukra su knyga rankoje

Vasario 14 dieną Angelų muziejuje – Sakralinio meno centre vyko Deivinos Orchidės knygos „Palieski angelo sparnu“ pristatymas.
Airijoje gyvenanti lietuvė verslininkė Deivina Orchidė Korko mieste turi savo vestuvinių suknelių dizaino saloną. Prieš keletą metų jai kilo sumanymas išleisti eilių ir esė knygą ir prisidėti prie vaikų, sergančių vėžiu, gydymo. 20 procentų nuo parduotų knygų bus skirta labdaros organizacijai „Mamų unija“.
D.Orchidė kalbėjo, kad ir pati susidūrė su vėžiu – nuo šios ligos mirė jos sesuo, draugės. „Anykščiuose buvau prieš 20 metų, kada mano sesuo dar gyveno tenai…
Mažai ką bepamenu, bet žinau, kad visai neseniai būdama Airijoje sutikau nuostabų žmogų, su nuostabiu aukštaitišku akcentu, su kuriuo iki šiolei palaikome pačius nuostabiausius ryšius, tai Rita Staikuniene. Tai viena iš priežasčių, kad mano turas po Lietuvą prasideda būtent Anykščiuose“, – kodėl knygos pristatymo turą pradėjo mūsų mieste kalbėjo D. Orchidė.
Knygoje – 97 eilėraščiai, 10 esė, 120 fotografijų ir 55 citatos. Nors žmonių penktadienio vakarą nebuvo daug, D.Orchidė dėkojo susirinkusiems. “Atvirai sakant, tikėjausi, kad ateis du žmonės, ačiū jums”, – sake ji. Moteris nevengė atskleisti susirinkusiems ir skaudžių savo gyvenimo detalių. Viena iš tokių – kaip jai gimus seserys vis bėgdavo pažiūrėti, ar ji turi rankas, nes jos tėvas neturėjo rankų. “Ir štai aš sėdžiu prieš jus, berankio tėvo dukra su knyga rankoj”, – sakė D.Orchidė.
Ši knyga bus pristatoma Vilniaus knygų mugėje ir dar keliolikoje Lietuvos vietų, ją galima įsigyti ir per elektroninį knygyną www.deivinaorchide.com
Linas BITVINSKAS

3 komentarai

  1. Dekoju uz rengini, man labai patiko.

  2. Grazus,jausmingas renginys,
    nuostabi eilerasciu knyga,
    tikrai verta paskaityti“Palieski angelo sparnu“(Deivina Orchide)
    Jauciasi,kad autore labai siltas, jautrus,nuostabus zmogus

  3. Įkvepianti, šilumą, šviesą ir gėrį spinduliuojanti knyga. Kūriniai praturtina, gydo sielą, įžiebia viltį, verčia susimąstyti, sustoti, o nuotraukų grožis ilgam prikausto dėmesį. Neįkainojama dovana ne tik sau, bet ir artimui. Ačiū autorei už gražius kūrinius ir kilnią rinkinio misiją!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.