Fotofaktas. Ardomas Anykščių siaurukas?

 

Viename iš siauruko ruožų vyksta nesuprantami dalykai.

Anykštėnas Laimas Fergizas po pasivaikščiojimo siauruko bėgiais liko nemaloniai nustebintas. Jis atsiuntė fotografijų, kurios rodo, kad vienas iš šio geležinkelio bėgių ruožų yra ardomas.
„Kaip suprasti? Ardomas Anykščių siaurukas? Ar vyksta remonto darbai? Ar tai vandalų siautėjimas? Jei tai oficialus remontas, kodėl nepažymėta? Kodėl laisvai mėtosi istorinės detalės, vinys? Ar saugu važinėti siaurukui, kur tokie ardomi ruožai?“, – atsiuntė klausimus L.Fergizas.
Pasak jo, jis girdėjo pravažiuojantį siauruką, o šis ruožas yra einant Rubikių link.
NYKŠČIAI

28 komentarai

 1. Turbūt supuvę pabėgiai kad vinys nebesilaiko, ar nebus kada vagonas ant šono jablys? Važiavau prieš porą metų,tai per tiltą nebuvo jauku. Ne veltui rašalas slides patepė.Kurortas…ir valdžia kurortinė.

  • Suprantamas jausmas

   Prieš porą metų valdžioje buvo Tubys, tais laikais nebuvo jauku visame rajone.

   • Man nejauku buvo važiuoti per pasitikėjimo nekeliantį tiltą. O Tubis šaunus vyrukas,“patvarkė“ tave neblogai. Ir beje jo nenuteis,kaltinimai kažkokie mizeriniai.Taip kad perspektyvoje dar tave „patvarkys“. Smagu.😀

 2. UVAGA , UVAGA !!!

  Rusijos GRU surengta diversija ,vaziuos traukiniukas ir …..blinkt aukstielnikas , nedelsiant muziejininkai turi informuoti VSD .

  • Kodėl muziejininkai? Ar jau siauruką atidavė muziejui? Kodėl tyli spauda?

   • tai spauda parašė čia. O kodėl L.F. vaikšto geležinkelio bėgiais? Ar nepažeidžia traukinių kelio taisyklių, o gal pats ardo bėgių konstrukcijas ir kieno nors pastebėtas nori sumėtyti pėdsakus? Kodėl nepranešė policijai ir savivaldybei, t.y. , mero patarėjui ir pavaduotojui?! Gali būti kriminalas…

 3. .tokia ateitis....

 4. Siaurasis kelininkas

  Dingo keturi bėgviniai. Grąžinkit prašom kas radot.

 5. Vinys mėtosi,gali traukinio padangas pradurti

 6. M.Fergizienė

  Anykštėnai nemėgsta mankštintis, sėdi namuose, todėl nepastebėtų ,jei dingtų ir bėgiai.

 7. O matėt kokio stovio geležinkelio tiltas.. Skaudu žiūrėti, tiesiog griūva akyse.. Išpuvę pabėgiai, ištrupėję ir skylėti takeliai.. O laiptai prie tilto kokie.. Tragedija kažkokia.. Kodėl tiltas netvarkomas.. Ar gi neturėtų būti saugomas.. Juk tai dalis Anykščių istorijos..
  Tiesiog apmaudu.. Kaip dar yra leidžiama siaurukui važiuoti per jį.. Juk tas siaurukas vienas iš pagrindinių Anykščių lankomų objektų.. Bet panašu, kad niekas to nevertina. Turbūt yra aptvarkoma pati siauruko stotis,o kas dedasi toliau niekam neidomu… Ardomi bėgiai, ar griūvantis tiltas, juk kam tai rūpi..

 8. Apsileidimas ir tiek

 9. M.Fergizienė

  Toje istorijoje įdomiausia, kad vilnietis perėjo per Anykščius ir mato, kur netvarka. Vietiniai gyventojai, valdantieji , jokių problemų nemato. Stovi daugiabučiai supuvusiais langais , didina šilumos suvartojimą, visiems, kas turėtų tuom rūpintis dzin. Ir taip kiekviename žingsnyje.

 10. M.Fergizienė

  Sutikime, kad remontuojamas geležinkelis. Vadovas matomai žioplas. Remontuojamą vietą reikia aptverti Stop juosta. Tam reikia tik juostos ir 4 pagaliukų. Detales, kurios nebereikalingos išmesti, o ne išmėtyti prie geležinkelio.

  • Labai įdomi reakcija į Tamstos pranešimą iš vieno politiko, buvusio savivaldybės Tarybos nario, vienos iš koalicinių partijų, vadovaujančių rajonui skyriaus pirmininko pavaduotojo, buvusio „Siauruko“ darbuotojo, dabar savivaldybės administracijos pareigūno rajone. Jo nuomone netvarkingai vykdomi remonto darbai yra norma ir konstrukcinės detalės išmėtytos tai nėra turtas, kurį reikia saugoti ir demontavus priduoti, o nepalikti metalo surinkėjams. Deja, tai parodo kokie politikai toks ir rajono valdymas….

 11. M.Fergizienė

  “Anykščiuose niekas nesiskundžia” – pokalbio metu paaiškino mero pavaduotojas Dainius Žiogelis. Pranešus apie blogai atliekamą darbą pakliūsi į teismą dėl garbės ir orumo pažeidimo, 2. Tikimybė, kad būsi iškoliotas socialiniame tinkle. Ne tik pats ,bet ir visa giminė.
  Nerasime paaiškinimo kas remontuoja geležinkelį, kas remonto vadovas, bet daug sužinosime apie iškėlusį problemą . Toks jau Anykščių kaimo gyvenimas.

  • o ką pasakytų kitas savininko atstovas-susisiekimo ministerija arba aplinkosaugininkai dėl palaidų konstrukcinių metalo detalių geležinkelio ruože? Pažeidimų nenustatyta praneštų, o “skundiką“ taip pat persekiotų?

 12. Kad svolaciai spalus kurenti pradejo

 13. Kiekvienam kaimui reikia bent vieno…
  Nuseno Alfrydas bestebėdamas kairįjį krantą, atsirado Laimas stebėti bėgių.

 14. Man čia ne skandalas, o šizofrenija. Pabėgiai yra nuolat keičiami, ne supūva. Ant bėgių vaikščioti draudžiama, tai kam tas stop juos aptvėrimas? Dar neteko matyti pasaulyje stop juosta aptverto gabaliuko bėgių. Nebent būtų galima prikibti dėl darbo kultūros. Bet, ir tai, pvz. išėję pietauti kelininkai turbūt neturėtų tampyti su savimi pabėgių ir cviekų

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.