Anykščių gyventojai apdalinti prezervatyvais

Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vasario 14 dieną vykdė akciją „Mylėk atsakingai!“. Tai buvo viena iš priemonių pranešti apie problemą ir dalintis naudinga informacija apie lytiniu keliu plintančias infekcijas, nepageidaujamą nėštumą ir jų prevenciją, raginant elgtis atsakingai.

Įmonėse „Lanka“, Jolės gėlių krautuvėlė“, „Lugnė“, Euro Pub „Seklyčia“, picerijoje „UNO pica“ išplatinta šimtai informacinių lankstinukų. Akcija yra vykdoma trečius metus, ir jei pirmus dvejus metus ji kėlė gana audringą reakciją bei diskusijas, tai šiais metais žmonės reagavo adekvačiai ir pozityviai, pažymėdami, kad informacija yra tikrai naudinga ir reikalinga. Tai ženklas, kad visuomenė tampa vis sąmoningesnė, o mes ir toliau sieksime didinti visuomenės sveikatos raštingumą.
Meilė yra pagarba, pasitikėjimas, ištikimybė ir, svarbiausia, įsipareigojimas būti atsakingu sau ir kitam žmogui. Lytiškumą formuoja žmogaus vertybės, asmenybės bruožai, įsitikinimai, elgesys, socialinė aplinka ir, be abejo – žinios. Lytiškumas yra svarbi sveikatos ir gerovės dalis. Lytinio švietimo stoka lemia ankstyvus lytinius santykius, nepageidaujamus nėštumus, abortus bei lytiniu keliu plintančias infekcijas.
Akciją filmavo „Lietuvos Ryto“ televizija.
Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

 

25 komentarai

 1. Ir visi buvo pradurti, nes Anykščiuos mažėja gimstamumas, jaunimo nėr, tai va, investicija į ateitį.

 2. Taip duoda subadytus

 3. Stovejau eilej

  I nebelyka man. Sake brakuoti lika

 4. a kodėl seniūnas į Andrioniškį neatvežė? Ar galvojat kad visi į Anykščius dėl to reikalo turim važiuot ir gamtą teršti pirkdami degalus kelionei dėl jūsų atsakingos akcijos, neatsakingai vykdomos seniūnijose. Kas prisiimsit atsakomybę jeigu bus koks kontaktas be apsaugos priemonių atsitikęs per šventes?

 5. tai reiškia,kad jaunimas eikit ir mylėkitės.Už tai 12,13 metų gimdo.Jeigu liepia bandyti mylėtis vadinasi privalu. Anksčiau buvo tokie santykiai tabu ar buvo iškripymų, tikrai ne. Viską daro pinigai,kažkaam nubyrėjo už reklamą,už sargius. Literatūros pilna visur.

  • prie sovietų sexso nebuvo. Buvo tiktai tarybiniai santykiai ir pareiga partijai ir jos vadams. Kas nemyli partijos ir jos vado-tas liaudies priešas- pataisoms į lagerius arba į spec. ligoninę.

 6. Reikejo prismatuot?

 7. siunceu ir as sava pranuku parnest , ale tas sarmatijas ait , saka kai prades mergiotes matuot maigyt kaki didumu pririnkt tai paskui ir kelniu neusimausiu tai kaip nama raiks pareit

  • gal tavo tas kranukas kairen linksta, tai ir pati nebežydėdama suturejai, kad unt kokių tulpeliu piestelių nenukryptu 🙂

   • A ,kairėn kairėn

    da nuo senu laikų. Kada mamutus medžiodava, tai su dešni kuoku sukdava, a su kairi prilaikydava kad netrukdyt vytis

 8. Banifacijus

  Merui dviguba norma

 9. Ar dar vyks

  Akcija, nes pasibaige pas mane?

 10. Kam šiais moderniais ir europietiškais tolerastijos laikais prezervatyvai? Juk tratinasi pagrinde per burnas ir užpakalius tai kur čia pastosi? Paistalai…

 11. Moki-neveži

  Marazmai kažkokie, kaip durniams vis aiškina kas netingi ką daryti ar nedaryti. Atseit skatina gimstamumą bet va jau prezervatyvus dalina. Policija sako vaikščiokit tik per perėjas bet statistika rodo, kad Anykščiuose pėsčiuosius tranko būtent perėjose….ir t.t.

  • akurat, visi sulenda su prezervatyvais ant galvų į rajono taryba ir tik dėl malonumo santykiauja koalicijoj -bergždžiai. Tai kokia gali būti atsakomybė iš jų? Jokio noro apsivaisint…

 12. Oi oi Neturi pinigų kur dėt nesąmonių kompanija 😍😍😍

 13. Oi oi Neturi pinigų kur dėt nesąmonių kompanija 😍😍😍Nebejuokinkit svieto.

  • Micė- kicė

   nieko nesuprantate. Čia yra socialinio verslo ir kurortinio miesto atributikos dalis. Turėtų būti ir TVICe dalinama.

 14. Sveiki, perku automobilį ardyti į metalą moku iki 200e. 86-43-555-23

 15. Kairieji ...

  Degraduoja žmones ,kondonus dovanoja .Jūs geriau apie normalius santykius jaunimui diegit ,o ne raginkit atsiprasant ,dulkintis kur papuola .Kur meile ,tikejimas ,o ne klyno reikalai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.