Anykščių A. Vienuolio progimnazija – į nuotolinį mokymą


Koronaviruso pandemija privertė vėl prisiminti nuotolinį mokymą.
Dėl susirgimų Anykščių A. Vienuolio progimnazijoje pamokos nevyks bent savaitę, vaikai mokysis iš namų  nuotoliniu būdu.

NYKŠČIAI

26 komentarai

 1. Prie to žalio lango centre virš emblemos kadaise aš sėdėjau ir 9C klasėje (auklėtojas buvo Džonis) į pasaulį žiūrėjau! 🙂

 2. Buv.mokinė

  Džonis atrodo buvo fizikos mokytojas Baltakys, jei gerai pamenu

 3. lojali direktorė, užuojauta moksleiviams

 4. Labai gerai,kad vadovybe dirba ir saugo mokinius nuo kovid ir niekas nepasikeis jei ir ilgesniam laikui vyks nuotolinis mokymas,bet keista kad A. Baranausko mokykla dar ne karantine.

  • Niekas nepasikeis? O jums į galvą neateina mintis, kad tėvai gal dirba, ir turi darbus mesti, kad prie pradinukų sėdėt ir juos mokyt, padėti jungtis, spręsti ištisines problemas (išsijungė, mikrofonas neveikia, nesigirdi ir pan.)? Po to ilgiausiai užtrunka namų darbų darymas, nes jų duoda daug, kadangi per pamokas ne kažin ką padaro. Ir tik nepradėkit pasakot, kad tik nevykėliai tėvai čia verkia, nes savo vaikų nemėgsta. Normalus žmogus gal supras, kad jei prie šitų reikalų tėvai daugiau nei pusę dienos praleidžia, tai kada jiems savo tiesioginį darbą dirbt? Naktį gal? O vaikams tai tik mokymosi imitacija. Buvo galima izoliuoti atskiras klases, tikrai ne visose masiškai serga. Likusiose patestuot dažniau. Juo labiau, kad daug vaikučių artimųjų susiskiepiję, kaip ir mokytojos. Gal nebereikia tiek bijoti? Lyg tai buvo būdai, bet kažkam geriau eiti lengviausiu keliu, dzin, kad kažkam dėl to didelės problemos.

  • ar nenusibodo

   Niekas nieko nesaugo. Yra vykdomos nuleistos direktyvos ir nei vaikų sveikata, nei jų mokslas niekam čia nerūpi. Geriausias būdas apsaugoti vaikus, tai jų tiesiog neskiepyti ir nesirgs. Omikron atmaina ir suaugusiems nėra pavojinga, o vaikams tai iš vis. Daugelio šalių virusologai, tame tarpe ir mūsų specialistai STI net rekomenduoja persirgti taip sukuriant plataus spektro bandos imuniteta, ko nepadarys jokie skiepai niekada ir skaitoma , kad ši atmaina užbaigs pandemiją.

 5. Pilnai pritariu priestai buvusiai nuomonei!!! Tuo labiau, kad paprastu gripu kai sergi, tai savaite is lovos nepasikeli, dabar, dvi dienas pasisnarglejo ir vaikas gyvas kaip gyvsidabris . Sedim visi namuose isdurniuoti galima.

 6. Žinote,nesėdėkit namuose visi ir neišdurniuosite,galima pasivaikščioti su vaikais valandėlę,paskatyti,piešti irt,t.Pasikalbėti su vaiku,o ne komentarais taškykitės.

  • Kaip nesuprantat?

   Kada vaikščioti ir piešti, kai pusę dienos vaiko reikalais rūpiniesi ir mokytoja vaidini, o kitą pusę bandai savo darbus spėt pasidaryt. Kalbėdavomės normaliai kai vaikai mokyklą lankė, nes tada vakaras visiems laisvas buvo. Dabar tik pykčiai ir erzulys. Nes nieko spėt nebeįmanoma. O klasėj sergantis gal tik vienas…

 7. tam KAIP NESUPRANTAT.Išvyniok vaiką iš taukų kaip inkstą.mažiau popinkit iki pensijos vaiko.va čia ir yra problema.patys pripratina ant lėkštutės viską pateikt.gyvenimui neparuošti. dabartiniai tėvai lentyniauja,konkuruoja tarp tėvų,kuris storesniu vatos sluoksniu apvynios.

  • Iš kokių taukų? Kalbam apie mokėjimą naudotis technologijomis. Jei vaikas jų negauna, tai ir naudotis nemoka. Dabar galit pult kad planšetėmis vaiko neapkarstau. O jei paliksiu vieną patį tvarkytis, tai tiesiog nedalyvaus pamokose, ir mokytojos pradės klausinėti kas vyksta. Susigaudot bent ką kliedit? Leisti praleidinėti pamokas siūlot? O kai nesupranta namų darbų, irgi nepadėti išsiaiškinti, nes čia vyniojimas taukais? Vargšai jūsų vaikai, turbūt niekur ir niekada jiems nepadedat, nes tai jums lepinimas.

 8. Kur vaiku teisiu spec. Komentaras???? Vaika 7metu isvis galima palikti viena namuose? As su vaikais uzsiimciau ir buciau iki pensijos, jei nereiktu sukti galvos kaip jiems suteikti silta ir sotu gyvenima!!!!!!!!

 9. Su pradinukais lieka vienas iš tėvų.Su vyresniais kalbasi tėvai,kad svarbu nepraleist pamokų.Mokytojui nepasiaiškinsi,kad neturėjau laiko.Padėjimas vaikui ruošt pamokas,ugdymas,nupirkt kompiuterį ar planšetę,užsiimt su vaiku nėra lepinimas.Nereikia čia tų kraštutinumų.

 10. ta, kad visų išvarymas iš mokyklos buvo perdėta reakcija. Kai su pandemija pragyvenom du metus, dauguma pasiskiepiję ar persirgę, atmaina tiek lengva, kad jau net sergančius planuojama į darbus varyti, vaikai mokyklose su kaukėmis ir dar testuojami, o užsienio šalys visus ribojimus atšaukinėja, čia vat sumąsto ir uždaro mokyklą. Problemos ir vaikams ir tėvams. Tikiuosi, po tos savaitės šitas košmaras baigsis ir nebepasikartos.

 11. KLIEDESIUI.Jei neturi iš ko nupirkt, mokyklose dalinama vaikams,kad galėtų mokytis,tai ir mokink.Tu už vaiką atsakai,kad jis dalyvautų pamokose ir nekliedėk jog čia lepinimas.Ir niekas tau nesiūlo,neprisigalvok čia.Namų darbų padėjimas nevyniojimas.

  • Įsiskaitykit

   Planšečių (maigymui šiaip sau) negauna ne dėl neįpirkimo, o dėl tėvų požiūrio į technologijas. Pamokoms visas technologijas turi ir gauna, tik ne viską tam zoome moka, vat todėl ir padėti daug reikia. Ir lakstyti nuo vieno vaiko prie kito, iki pietų, kol pamokos vyksta. Jūs išsireiškėte, kad tai yra vyniojimas į taukus, vaiko nesavarankiškumas. Galima pamanyt, kad apie paauglius kalbama.

 12. taip, visi pavargo nuo pandemijos.turim vaikus ir privalom pasirūpint,kad ir kokia situacija būtų ir dar bus tų naujovių,visiems nelengva.bet ir nereiktų perdaug teisintis,kaip kurie komentarai.atskirkit metaforą nuo realybės.kiekvienų tėvų reikalas vaikus lepint ar nelepinti.lepinimas nėra susijęs su padėjimu mokyklai ar kad būtų pavalgęs,apsirengęs,šilti namai,tėvų šiluma vaikui.

 13. Darbu mest nereikia, nes tam duodamas biuletienis . Gimsta vaikas tai ir rupesciu atsiranda su kuriais turim susitvarkyt ir nebumbet. Turim susitaikyti ir prisitaikyti prie esamos vienokios ar kitokios situacijos. Kol vaikas nepilnametis, mes tevai atsakingi, kad vaikas mokytusi ir t.t

 14. Nieko cia....

  Kai nedarbinguma pradeti imti kas antra savaite (tai bega nosis , i darzeli nepriima, tai ziurek jau kitas su teigiamu testu, izoliacija , kai viskas gerai, uzdaro mokykla ir vel timpt uz vadziu) darbdavys patenkintas!

  • Būtent. Ir viena kai serga, o kita kai kažkas savo nuožiūra nusprendžia tiesiog uždaryti mokyklą. Baranauskui bent su direktore gal labiau pasisekė

 15. RŪTAI.Rašai vienam komentare,kad užsiimtum ir būtum iki pensijos.Kitam,sėdim visi namuose išdurniuoti galima.Nuo ko .Komentarų kratinys.

 16. Isdurniuoti galima nuo situacijos jei nedakaito!!!! Jei nereiktu sukti galvos kaip susimoketi mokescius, pratempti nuo algos iki algos nelendant i skola! Taip, vaikai dziaigsmas, bet jie jaucia, kad tevai pastovioje itampoje.

 17. Tai va dėl ko elektros kainos išaugo !!!!!!!

 18. Nuo anonizmo elektros daugiau prigamintum!!!!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.