Amfibijų likimas gali būti skirtingas

Anykščius ir Panevėžį suvienijo ne priklausymas tam pačiam regionui, o panašios technikos pirkimas. Legendinės amfibijos vertinamos skirtingai, bet darbo nei Panevėžyje, nei Anykščiuose nepradeda.
Abi amfibijos buvo pirktos vykdant bendrą europinį projektą. Tam, kad amfibijos galėtų pjauti, reikia žmonių, kurie būtų baigę laivavedžio kursus. Pasak pranešimų, amfibijų tiekėjai ketino laivavedžio kursus ir įrenginio registraciją rengti kartu panevėžiečiams ir anykštėnams, kad būtų pigiau. Bet dabar požiūris išsiskyrė, anykštėnai svarsto, ar nereikėtų grąžinti įrenginio, o štai panevėžiečiai juo visai patenkinti. Esą amfibija buvo išbandyta vadinamosiose „Ekrano“ mariose ir viskas buvo gerai, o anykštėnai pirkinį naudojo ne visai tinkamomis sąlygomis. Spaudai Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna teigė, kad reikia tik laivavedžio, kurį apmokyti turėtų gamintojo atsiųstas specialistas iš Turkijos.
O štai anykštėnų „Paskenduolė Veronika“, kaip ją pavadino anykštėnai, du kartus nesėkmingai išbandyta Šventojoje, gali būti ir grąžinta tiekėjui. Priminsime, kad upę Anykščiuose šiemet šienavo samdyta įmonė.
NYKŠČIAI

5 komentarai

 1. Poeta Upelis

  pirko valdžia amfibijėlę
  šur-šur-šmaukšt-šmaukšt
  ne už savus pirko…
  švyst-švyst-pliaukšt.

  plaukė „antelė“ per vandenėlį
  girž-garž girž-garž
  per vandenėlį-
  trenkė snapu į akmenėlį

  ne viena plaukė
  ir traktoriukas laukė
  pukšt-pukšt pukš-pukš
  į krantą traukė

  pirko valdžia valtelę
  pjovė upėje žolelę
  bir-šmaukš bir-šmaukšt
  švyst-švyst-pliaukšt.

 2. Blazarėnas geras pirkimų organizatorius.

 3. tegu tas riebuilis ir atlygina is savo kesenes ,arba 20 metu tegu su dalgiu sienauja,kokio proto reikia buti ,toki s pirktiir tiek moketi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.