Naujienos

Iš pomėgio gimė verslas, kuriame ne viską lemia pinigai

Dažnoje Anykščių krašto šventėje galima pamatyti geltoną palapinę, iš kurios sklinda apetitą žadinantis kvapas. Prie katilų triūsia Miško, žemės savininkų asociacijos „Debeikių grupė“ vadovas Deividas Ramonas ir Irma Jančienė. Buvau girdėjęs apie garsiąją šiurpą, vadovo gaminamą, tačiau ragauti neteko. Retas žmogus žino, kad šis verslas atsirado  atsitiktinai. Pradėjęs nuo katiliuko sriubos draugams, šiandien D. Ramonas gali pamaitinti ir kelis šimtus žmonių. 

Blogesnė padėtis nei Anykščiuose – tik penkiose Lietuvos savivaldybėse

Užimtumo tarnyba kiekvieną mėnesį ir kas ketvirtį vykdo darbo rinkos stebėseną, kasmet prognozuoja galimus darbo rinkos pakitimus. Paskelbtoje 2019 metų I-III ketvirčio analizėje nurodoma, kad Anykščiuose reikalai žymiai pablogėjo – nedarbas išaugo, o pagal nedarbą Anykščiai atsidūrė šeštoje vietoje nuo galo. Taigi, Anykščiuose vienas iš aukščiausių nedarbo rodiklių.

Žalgiris tiesiogiai

Savo mėgstamiausių komandų pergales galima išgyventi ne tik keliaujant per barus, bet ir visiškai kitaip. Tikrieji krepšinio fanai jau seniai yra atradę tiesiogines transliacijas internetu, tad nesibodi net Žalgirį žiūrėti tiesiogiai. Tiems, kurie nežino kas tai yra, šis pasirinkimas gali būti ganėtinai įsimintina patirtis.

Buvo ir tokių, kurie sakė: “Tegu jie dvesia”…

Ketvirtadienis buvo nerealus. Renginiui „Siekime pergalių ne tik krepšinio aikštelėje“, kuris buvo skirtas rinkti aukas beglobiams gyvūnams,  ruošėmės kruopščiai ir organizuotai, tačiau tuo pačiu kiekvienas komandos narys giliai širdyje jautė nemažą jaudulį dėl to, kaip viskas klostysis vietoje. Buvo, nors ir minimaliai, bet buvo baimės, jog darbas gali būti neįvertintas ir užsibrėžtų rezultatų pasiekti nepavyks. Visgi mes įsitikinome, jog tiek Anykščiuose, tiek Utenoje beglobiams gyvūnams neabejingų žmonių yra labai daug.

Pažintas Kalėdų stebuklas

Kiekvieną Advento dieną Anykščių senamiestyje, rašytojos Bronės Buivydaitės memorialiniame name muziejuje, smalsuoliams atskleidžiamas vienas Kalėdų stebuklas – čia kepami kalėdaičiai. Populiariausią šventinę A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus pažintinę programą per savaitę jau pamatė kone du šimtai Muziejaus svečių. „Dar nebuvo nė vieno programos dalyvio, kuris būtų prisipažinęs, jog […]

Šimtametei dovanas teikė rajono valdžios atstovai

Svėdasų senelių globos namuose pasveikinta šimtametė.
Ketvirtadienį Svėdasų senelių globos namuose vyko Adventinė vakaronė. Programą parengė globos namų gyventojai, kartu su darbuotojais ir Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos moksleiviais (mok. Sigutė Kovienė), kurie senoliams dovanojo ne tik muzikos kūrinius, bet ir jaunatvišką nuotaiką.