Žirgai temps siauruką

Gegužės 31 d. 16 val. Anykščiuose VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ (Vilties g. 2) teritorijoje pirmą kartą istorijoje žirgai temps Siauruko traukinį.

Pasak organizatorių šventės metu vyks parodomasis Lietuvos sunkiųjų arklių Siauruko traukinio vagonų tempimas „Arkliai geležiniame kelyje“.

„Ką tik Anykščiuose Lietuvos galiūnai išbandė savo jėgas tempiant Siauruko traukinį, o dabar visus Lietuvos gyventojus kviečiame pasižiūrėti dar įspūdingesnio reginio, kaip šią misiją bandys įveikti Lietuvos sunkieji arkliai“, – sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

12 komentarų

 1. mano nuomonė

  Gal nustokit tyčiotis iš gyvūnų,galiūnai tampo savo noru,o žirgai verčiami ta daryti.Organizatoriai jei labai norit tempkit patys

 2. Organizatoriai gal gana tu cirkų,jei taip norit tempkit patys ,o žirgus palikit ramybėj.Na nesukurtas žirgas kad bėgiais vaikščiotu.

 3. Bobūnė iš kaimo

  Žmonės- galiūnai tai darė savu noru ir už pinigus, o gyvūnų išnaudojimas dėl ponų pramogos, o ne dėl būtino reikalo žmonėms tai nelabai…

 4. tegul traukia suėję visi tarybos nariai gauną atlygį veltui tai nors tiek pasirodys. Manau pritarsite anykštėnai.

 5. Gal nebedarykit tokių nesamonių? Norit patys ir tempkit kam čia iš gyvūnų tyčiotis taip visai nėra proto?

 6. nejaugi traukinio firmos direktorius su savo pirtim ant vagono platformos nebeprivilioja žiūrovų, kad užsimyslė arklius kinkyt vietoje garvežio.
  Taigi koks bus skandalas. Gyvųnų gerovės tarnyba turėtų atimti tuos arklius iš kankintojų!

 7. Šou… Geriau suarkite laukus su galiūnais arkliukais. Koordinates galime duoti redakcijai 🙂

 8. Siaubas

  • spirk į tarpkojį tiems sumanytojams ir baigsis jų pasityčiojimai iš arklio? Vat bus šau, kai kiaušinius iš užpakalio reikės su chirurgo pagalba iškrapštyti:)

 9. Organizatoriai susipažinkit su Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo 4 str. Žiaurus elgesys su gyvūnais. Gal praeis noras tokius ,, cirkus ,, daryti. Geriau tegu pats Liutikas pasikinko ir savo noru traukia traukinį . Bus žymiai įspūdingesnis vaizdas.

 10. absurdas ar kas sumane ta nesamone nesupranta ,kad arkliai tarp begiu ir pabegiu gali rimtai susizaloti kojas ,cia juk ne lauko keliuku ar arimu ,ar nebent keliu traukti reikes cia turetu isikisti gyvunu geroves taryba

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.