„Žiogelio“ priešmokyklinukai atsisveikino su nerūpestinga vaikyste

Pakilkit į mėlyną aukštį

Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,

Mokyklon, išskleidę sparnus,

Palikę mažuosius draugus.

Skaisti vasaros saulė ir kvepiantys alyvų žiedai tarytum byloja, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Visą savaitę vyko šurmulys. Buvo puošiamos grupės, laiptinės. Savaitės pabaigoje, gegužės 26 ir 29 dienomis, šventiškai papuoštas darželio kiemas paskutinį kartą pakvietė būsimus pirmokėlius – „ Drugelių“, ir „Giliukų“ grupių vaikus į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves.

Darželio išleistuvės žymi svarbią ribą ir etapą vaikų ir jų tėvų gyvenime – darželinukų atsisveikinimą su nerūpestinga vaikyste darželyje, ruošimąsi rimtesniam žingsniui, t.y. nuo rudens jau sėstis į mokyklos suolą.

Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip vaikai skambiai dainavo, išraiškingai deklamavo ir šoko. Žiūrėjome į auklėtinius ir negalėjome patikėti, kad jie užaugo, pasiruošė naujam gyvenimo etapui.

Darželį paliekančius vaikučius sveikino ir jiems geros kloties linkėjo direktorė Irena Petraitienė, „Boružėlių“ grupės vaikučiai. Direktorė visiems įteikė priešmokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus. Kūno kultūros mokytoja vaikams įteikė diplomus už aktyvų dalyvavimą sportinėje veikloje. Išlydėdamos savo „Drugelių“, ir „Giliukų“ grupių vaikus, mokytojos linkėjo puikios vasaros, gerų įspūdžių ir puikių rezultatų mokykloje.

Vienas komentaras

  1. Sekmes, vaikai, pasiilgsiu

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.