Visai rimtai. Mus jau okupavo?

Nenustoja stebinti, kaip mūsų šalį naikina mūsų pačių išrinkti politikai.

Pasikėsinimas į lietuvišką abėcėlę, kurią pradėjo dar praeita konservatorių ir liberalų vyriausybė, įvesdama tris naujas raides, tęsiasi. Štai pasirodė naujausias pranešimas, kad į lietuvišką abėcėlę norima sugrūsti dar… 120 svetimų raidžių. Tam pritarė net Lietuvių kalbos komisija.

Man susidaro įspūdis, kad mus jau okupavo. Visai nenustebsiu jei Lietuvių kalbos komisija ir Seimas greitai paskelbs, kad valstybinė kalba yra anglų.

Linas Bitvinskas

Vienas komentaras

  1. Bet jeigu lituanistai nesukils, tada bus liūdni reikalai. Tai patyčios ir kalbos ir tautos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *