Vienas žingsnis iki tiesioginio valdymo

Kadangi Anykščių rajono tarybos nariai toliau „tempia“ ir nesudaro daugumos,  Vyriausybės atstovas rengia tiesioginio valdymo įvedimą.

Vyriausybės atstovas išsiuntė raštą  Vidaus reikalų ministerijai dėl galimo tiesioginio valdymo įvedimo Anykščių rajono savivaldybėje. Reikia priminti, kad  tarybos posėdyje  meras, kuris nėra tarybos narys, Kęstutis Tubis informavo, kad rugpjūčio 24 dieną sulaukė Vyriausybės atstovo skambučio. „Vyriausybės atstovas sakė, kad rugsėjo pradžioje bus parengtas ir išsiųstas raštas į Vidaus reikalų ministeriją dėl galimo tiesioginio valdymo įvedimo“, – sakė K. Tubis. Tą Vyriausybės atstovas ir padarė. Kol kas per mėnesį nesulaukta jokios reakcijos iš Anykščių rajono tarybos narių

 Reikia prisiminti, kad Anykščiuose yra 5 opozicinės frakcijos, bet nėra oficialios daugumos. Neoficialiai bendrus sprendimus priima buvusioje valdančioje koalicijoje buvusios partijos – „Vardan Lietuvos“, liberalai, konservatoriai ir socialdemokratai, turintys taryboje 18 narių, jie net renkasi į savo bendrus neoficialius pasitarimus, tačiau dauguma skelbtis nenori. „Valstiečiai“ taip pasiskelbė opozicija.

NYKŠČIAI

16 komentarų

 1. Kokie keisti valstiečiai!!!!!!!
  Jei ne meras jų taryboje net nebūtų, o dabar opozicija pasivadino

 2. todėl, kad jų tik 6. Visi kiti yra dauguma oponuojanti merui – jie maišo sąvokas.

 3. anykštėnas

  šioje vietoje Vyriausybės atstovui verta dar ir kitą raštą sudėti su reikalavimu sulaikyti tarybos narių atlyginimų išmokėjimą iš biudžeto sąskaitos, kol nebus pasiektas reikalingas valdymo tvarkos nustaymas. Ne bedarbiai, kad naudotų viešuosius pinigus neatlikdami įstayme patvirtinų nuostatų.

 4. Puiki žinia

  Po naujų tarybos rinkimų bus viena dauguma iš valstiečių, mažiausiai 13.Baigsis visų kerštai ,atsidurs natūraliai opozicijoje. Šaunuoliai. Taip ir turėjo būti. Norėsiu matyti visų 18-os iškreiptus veidus. Tiesiog patys stumiate viską į valstiečių rankas. Negi galvojate kad už jus kas balsuos. Kerštas turi du lazdos galus. Labai skaudžiai kerta kitu galu.

  • Į puikią žinią

   Brangieji, kokius tarybos narius išsirikote? Jie net nesugeba suvokti kad meras lieka/jeigu nenuteisiamas/, o šie gudragalviai eina namo. Negi nebėra nei vieno šiame būryje mąstančio, nes ilgai, ilgai liksite užribyje.

 5. Nereiks tiesioginio valdymo. Atneš reikiamus dokumentus dantyse įsikandę, kad tik neišmestų.

  • ar apie tuos, patyrusius politikus kalbi, kurie rengė politinį maršą į ligoninę pas medicinos darbuotojus?
   Jo, jo šitie gali greitai pakeisti ir spalvą ir kailį ir susitarimus…

 6. Puiku. Užtenka trukdyti MERUI dirbti. Reikia tiesioginio valdymo. Vietoj išsvajoto kurorto…

 7. Tikslas aiškus – taryboje turi nelikti nei vieno valstiečio. Aišku, kad taip įvyks po kitų rinkimų, nes visi pamatė kokio lygio yra valstiečių frakcijos nariai. Bet ar ne per brangiai tai kainuos?

  • Kokį arklio sapną tu sapnavai. Negi iš namų neišeini, kad nebežinai kaimynų nuomonės. Valstiečių bus mažiausiai 13. Juk prie to vedate. Per tokius glušus ir rajoną padarysit kaip rusų kaimą. Turit daugumą tai pajunkit smegenis ir dirbkit. Ką dabar darot- kuriat keršto planus.

 8. Kas tas ’’tiesioginis valdymas’’ ? Ar tai kai kyšius politikams bus galima imti tiesiogiai – be tarpininkų ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.