Užsikrėtimai fiksuoti savivaldybėje

Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis per pastarąją parą Anykščių rajone nustatyti 4 nauji COVID-19 ligos atvejai.

Statistinių (sumuojami asmenys, per pastarąsias 28 dienas gavę teigiamą diagnostinį SARS-CoV-2 tyrimo atsakymą) sergančiųjų šiuo metu 151.

Epidemiologų atliktų tyrimų rezultatai pateikiami koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkių – du ir daugiau tarpusavyje susijusių ligos atvejų laiko ir vietos požiūriu žemėlapyje.

Fiksuojami protrūkiai:

UAB „Gildera“,

Svėdasų senelių globos namai,

UAB „Lyksna“,

VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninė,

UAB „Baldjoda“,

Anykščių rajono savivaldybė.

9 komentarai

 1. Savivaldybe, ciupkit Vaigina jis julk susitvarko su ligonine tai savyvaldybei kaip mat pagaus virusa nuo ero,tada vel bus pakeltas atlyginimas

  • reikia kupolo palapinės prie savivaldybės, kad ateinantys interesantai būtų atskiriami ir apvalomi. Dabar su visokiais projektais iš kitų miestų privežė viruso į architektūros skyrių, kas gi pasirūpins naujų kioskų įrengimu A. Baranausko aikštėje? Gal ŽŪ skyrius?

   • Juza vietinis

    Taigi aha,tripermeisteris, panvežioku patapis vis gusdindava kalūkių pirminikiokus zgrebnesnius, kad aniem triperio pabarstys, jeigu kažko…anys nedos. Tai mažu ans savivaldybei karonu dabar untaise? Raiktų kitų buvusi panvežiokų iš Karvio paskviest, kad užunspauduotu. Makėja ans tu daryt.

  • Ei, ar girdi, „negirdima“?, čiupk tuos, kurie su šakėm savivaldybę kesinosi atakuoti! Tai jie kad čiups tą koroną, ir išmež, jeigu jau sniego ant Kalitos su šakėm primėžė…Tas sodinikas-politrukas tai dar fasonavosi neseniai su šakėm, mažu jau savivaldybėj darbuojasi šiuo klausimu? Per partijas prieš rinkimus savivaldon nepavyko, tai gera proga pasitaikė dabar…

 2. Yra Aukščiausiasis, prieš kioskus, net Visata ženklus rodo, nepritaria. Kam reikia užgriozdint aikštę, negana tų jur dabar stovi ir visa erdvė kaip malkinėm užstatyta atrodo. Toks geažus senamiesčio akcentas buvo Teismo oadtatas, Jaros…o dabar…Na, manočia nuomonė, o sugrįžę profai iš Panevėžio, toliau darko miesto širdį.
  Kioskai tegu pagal Vyno sienas stovi, o ne centre

  • Jūsų nuomonė pinigų nei architektams nei rajono valdžiai nepritraukia. Dabar be konkurso prikviesta specialistė kuria projektus, kurie tenkina valdžios daugumą. Viskas čia gerai, kai visi sutaria.

   • Valdžia turi tarnauti žmonėms, visuomenei, o ne tik dėl pinigų savo naudai. Kai viskas suvedama tik į pinigus, tai akivaizdu ir korona

    • nu nesupratau, kaip tai turi tarnauti žmonėms? Kas jie -ponai prieš savivaldybės specialistus? Atsiminkit, kad ne kiekvienam duota valdžios duoną raikyti…

 3. Ramūnus Meškauckus

  siaubas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.